Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Irigy rám a párom?

Figyelt kérdés

Tegnap az történt, hogy ki akartam próbálni egy hajpaskolást, és pont a barátomnáé voltam, kellett hozzá 2 evőkanál méz, és full komolyan alig akart adni belőle, mert hogy az milyen sok (az üveg teli volt mézzel)

A másik az hogy a cigit is sajnálja tőlem.. pedig ha ő nálunk van ő mindig kap a miénkből és nem csak a cigiről van szó, hanem bármiről.. szóval ez csak két példa a sok közül.. szerintetek milyen dolog ez ?? Engem nagyon elszomorít.


2015. jan. 26. 18:08
 1/5 CptTomato ***** válasza:
Kicsinyes a barátod, de te is az vagy ha ennyire felháborít, szerintem ha egyikőtök nem tud változtatni magán akkor nincs jövője a kapcsolatnak.
2015. jan. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
LoL de beteg emberek vannak. :) Ez nagyon nem normális szerintem.
2015. jan. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de én nem nevezném kicsinyességnek részemről azt, ha rosszul esik, ha a párom sajnál tőlem "apróságokat"
2015. jan. 26. 18:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Még jogos ,hogy felháborítja, engem is felháborítana az ilyen paraszt.
2015. jan. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát ez az, szerintem se normális a dolog... ki borító már
2015. jan. 26. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!