Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ott voltam mint nézö és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ott voltam mint nézö és sérültem? Mért nézte meg amikor aludtam azt észre lehet venni ha behatol a fiú a lánynak a nunjába?

Figyelt kérdés
3an aludtunk ö aludt középen a két lány én meg egy másik .Két szélén aludtunk én nem szeretkeztem,de ök igen lefeküdtek egymással nekem a barátom volt mint egy haver és néztem közbe ahogy csinálják .már befogtam a fülemet.Én szeretem öt de vége lett ennek a kapcsolatnak.de olyan érzésem van ugy sérültem mintha engem is megdugott volna .Szereintettek miért érzem ezt ?annyira fáj hogy majd kiesik a szivem a helyéröl és megakarok halni bárcsak elütne valami és nem kéne élnem ezen a Bólygón .ami ramaty

2015. jan. 26. 19:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mit szivsz?
2015. jan. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ennyit értél neki. Tudom nehéz lesz, de lépj túl, nekem is sikerült
2015. jan. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
nem szívok csak kérdeztem hogy ez mitöl van ez az érzés mintha lefeküdtem volna vele és úgy dobott? ezt érzem pedig én pettingeltem csak
2015. jan. 26. 19:47
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem jártatok, de mégis irigykedsz rá?
2015. jan. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mert nem csak haver volt az a fiú. Csalódtál, hogy neki másik lány kell, nem te.
2015. jan. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
nem irigykedek senkire csak azt érzem én nem akatam lefeküdni vele de még is úgy fáj mintha még is megtettem volna mert szakított velem,de már többször is szakított velem akkor is fájt de igy még ennyire nem
2015. jan. 26. 19:49
 7/13 anonim ***** válasza:

mert messzire mentél érte. Ilyesmit (hármast) csak akkor vállalj be, ha

1) megbízol a barátodban

2) nem érdekel a pasi egyáltalán.

Árthat a kapcsolatnak, jelen esetben neked.

2015. jan. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
nem csalódtam mert amugy is tettem olyan fogadalmat miszerint már sokat csalodtam a fiukba is h nem sexelek vele petting volt .de mért érzem azt hogy megakarok halni
2015. jan. 26. 19:52
 9/13 A kérdező kommentje:
ezek után inkább meghalok mint hogy nekem legyen egy fiúm egy életre megundorottam tölük annyit csalodtam bennük hogy az már fáj NEM KELL TÖBB PASI
2015. jan. 26. 19:55
 10/13 A kérdező kommentje:
HA VALAKI AZT merri mondani hogy van az inkább ne is írjon
2015. jan. 26. 19:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!