Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vágyom 21 évesen gyerekr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vágyom 21 évesen gyerekre a barátomtól?

Figyelt kérdés
Persze, ez nem reális, hiszen még egyikünknek sincs meg az egzisztenciája, de nagyon szeretjük egymást. Tudom, hogy butaság, nem is mondtam el neki, csak jóleső érzés belegondolni, hogy lenne egy kisbabánk.
2015. jan. 27. 13:47
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Mit tegyek, hogy ezt kiverjem a fejemből?
2015. jan. 27. 13:48
 2/22 anonim ***** válasza:
Mert ösztönlény vagy.
2015. jan. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
de nem akarok az lenni és kínos az egész. Nem is mondom el senkinek, meg még mindketten tanulunk, nem lesz úgysem gyerekünk még nagyon sokáig.
2015. jan. 27. 13:50
 4/22 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a kor már megfelelő hozzá.
2015. jan. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

ösztön.

Nekem is van olyan, hogy egy jó dugás közben azt csigáz, hogy addig dug és élvez, míg terhes nem leszek. Pedig én nem is vagyok családanya típus.


Ezt nem kell kiverni a fejedből. Meg kell találni a helyét, ahol kezeled. Ennyi.

2015. jan. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
27 éves koromig nem lesz gyerekem, ez biztos, mégis nagyon szeretnék
2015. jan. 27. 13:51
 7/22 anonim ***** válasza:
0%

Na há' ez jó! Újabb pici erőforrás kicsiny országunknak.


Miért vágy erre? Há' szép segíj jár manapság a puja után! Ha még érettségid sincs akkor halmozottan kátrányos helyzetű is vagy, ergo még több segíj jár.

2015. jan. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
7. te miről beszélsz? Osztatlan mesterképzésen tanulunk, mindkettőnkből diplomás értelmiségi lesz, nem tervezünk az ország nyakán élni, sőt, amint lehet, el is húzunk innen.
2015. jan. 27. 13:53
 9/22 anonim ***** válasza:
0%

27éves korodig? Szerintem nem jól gondolod.

Az nem jó egy gyereknek,ha idősebb az anyja az átlagnál..de te tudod.

2015. jan. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Az sem jó a gyereknek, ha nincs pénz rendesen felnevelni.
2015. jan. 27. 13:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!