Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalom ez miatt a barátnőmet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalom ez miatt a barátnőmet?

Figyelt kérdés
üdv, az a baj,hogy nem bízok a barátnőmmel olyan munkatársai vannak akik állandóan nyomulnak rá, ő állítása szerint az összessel jó barátok, így gondoltam, hogy megcsalom, most van kettő jelentkező' is.de utána én nem szeretném elmondani neki, így megkönnyebbülnék, mert így vissza adom neki amit lehet, hogy csinál.
2015. jan. 27. 15:02
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
97%
Nem való neked kapcsolat, inkább hagyd el.
2015. jan. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
90%

a támadás a legjobb védekezés, nemde?

a párkapcsolat tök olyan, mint a nemzetközi diplomácia

2015. jan. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
5%
Ne ez miatt csald meg, hanem simán, amúgy is, mert vannak jelentkezők és megteheted.
2015. jan. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
egyszerűen nem bízom meg benne, lehet, hogy beteges féltékenység ez, de annyira nem bírom amikor vihog a csávókkal..
2015. jan. 27. 15:04
 5/38 anonim ***** válasza:
Tisztára mint az exem.....Én volt hogy 24 órát voltam a kollegáimmal, de soha nem csaltam meg a párom. Pedig hidd el lett volna rá lehetőségem dögivel.
2015. jan. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
94%

Nem bízol meg benne, ezért inkább félrek**rsz.

Ő meg valószínűleg nem, de nem baj, had nyugodjon meg a szánalmas kis lelkivilágos.


Szerintem csak szimplán ürügyet akarsz keresni, hogy megcsalhasd a párodat, de elárulok egy titkot: erre nincs megbocsátható indok.

2015. jan. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
látod ilyenek,hogy lett volna rá lehetőség, ez is ezt mondja, ez annyira idegesít,hogy csak na.... mi az,hogy lehetőség? pfff
2015. jan. 27. 15:06
 8/38 anonim ***** válasza:
95%

Te beteg vagy ...


Még csak nem is biztos ,h megcsal ,de te már az Ilonkát meg a Klotildot szervezed az ágyba:D:D


Amm amúgy meg nem ártana ,ha átolvasnád a kérdésedet mi előtt ki írod.Sosem pedálozok a helyes írással ,de ez már botrány.


Mintha valami retardált kretén fogalmazta volna na pusszancs!!

2015. jan. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
Ha megcsalna, nem beszélne róluk...
2015. jan. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:

jaa mondjuk ha már vihorászik akkor gondolom teszi magát előttük.

sztm hagyd el, ennek a kapcsolatnak úgy sincs sok jövője, keress másik csajt.

2015. jan. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!