Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha fiatalon 15,16 évesen lenne barátnőtök, aki elég vad lenne és rátok mászna, hagynátok magatokat, lefeküdnétek vele?

Figyelt kérdés

Aki képes olyan indokkal lerázni, hogy még "túl fiatalok vagyunk, anya is megmondta". Az tuti hogy homár vagy valami nem százas vele, vagy ez lehet normális ennyi évesen?

Amúgy ez már nagyon rég volt, csak múltkor láttam az exemet és eszembe jutott. Már két éve szakítottam vele, neki azóta sincs senkije.

20/L


2015. jan. 27. 15:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Simán ...
2015. jan. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
Savanyú a szőlő bogaram?16/L
2015. jan. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem számít, hogy hány éves a srác, ha egy csaj szexelni akar vele és ő nem akarja, ott baj van! Pláne ha a barátnője az
2015. jan. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%

Igen, valószínűleg meleg, vagy te voltál csúnya/nem vonzó a szemébe és erre ő rájött... Ne gondold magadról azt, hogy Te vagy a világ legszebb kis cukihercegnője :)

De ja, szerintem inkább homár :D

2015. jan. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

hát ha a barátnőm tette volna akkor benne lettem volna...de nem volt barátnőm, mert nem akartam, mert lelkileg megviselt az előző, túl érzékenyen reagáltam a szakításra...


lehetőségem volt más lányoknál, de mivel nem voltunk kapcsolatban, így kihagytam...pedig ők is elég erősen célozgattak, hogy legyen valami...


amúgy szerintem aki 15-16 évesen ilyet mond az éretlen, vagy anyuci pici fia típus...

2015. jan. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Naná, hogy hagynám magam!

Szerintem is tuti, hogy nem százas a fickó! /F.

2015. jan. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Miért van azoknál a fiuknál baj,akik elutasítják ha felajánja valaki nekik hogy feküdjenek le.Lehet hogy egy szakítás érzékenyen érintettd,vagy mfrt egyszerüen nem akarja.Bár egy 15-16 éves fiunál ez lehetetlen.Az ilyen kis tinik mindig kiakarják próbákoi az élvezetet.De ha nem akarják azt mért akkora probléma?
2015. jan. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Biztos hogy, semmilyen szakítás nem viselte meg, mert már 14 éves korunk óta együtt voltunk, és 16 évesen 2 év járás után, azért én már szerettem volna többet is mint szájrapuszi.
2015. jan. 27. 15:43
 9/10 anonim ***** válasza:

Hagynám magam.



A csávó meg bolond.

2015. febr. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

én benne lennék mindenben irj és szexelünk egy jót

puszika

2015. márc. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!