Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Joban vagyok egy lannyal bar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Joban vagyok egy lannyal bar meg nem jarunk. Tulsagosan is joban. Mar tobbszor megakart csokolni meg ilyenek de nem tudja hogy en meg sosem csokoloztam, o pedig eleg tapasztalt. Mit csinaljak? Felek hogy elrontanam.

Figyelt kérdés
2015. jan. 27. 15:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha legközelebb is meg akar csókolni, akkor mond ezt: "Csak akkor, ha előtte megtanítasz helyesen írni!" Tuti, hogy többet nem próbálkozna :)
2015. jan. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Minél többet utasítod vissza, annál valószínűbb, hogy elb**szod.
2015. jan. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki... nekem meg be is jonne ha tanitgathatnek egy fiut:D
2015. jan. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ne félj,hogy elrontod..Magától jön úgy is az egész..Csak engedd el magad..


Ne utasítsd el legközelebb,mert azt fogja hinni,hogy nem jön be neked,és többet nem fog próbálkozni,sőt mást se..

2015. jan. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem fogja azt hinni hogy nem jon be,ez biztos.. :)

nem tudnatok leirni hogy, mit csinaljak legkozelebb? reszletesen

2015. jan. 27. 16:09
 6/9 anonim ***** válasza:

Miért Te mit gondolni ha meg akarnál valakit csókolni,de Ő többször is elutasít? Úgyan már..Gondolkozz kicsit!


Nem lehet leírni mit csinálj..Ha a lány kezdeményezz,akkor csak hagyd,hogy megcsókoljon,és csókold vissza..Ezt nem lehet leírni,hogy hogy csináld..

2015. jan. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
*gondolnál...bocsánat
2015. jan. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

oke csak ha meg sosem csokoloztal kicsit nehez

gondolj bele

2015. jan. 27. 20:08
 9/9 anonim válasza:
Én is nagyjából így voltam vele, de az első csók aznap este olyan hirtelen jött, hogy eszembe se jutott az, hogy esetleg elrontanám, és elég jól belejöttem.
2015. jan. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!