Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30. Szuletesnapra oriasi heliumos lufi?

Figyelt kérdés
Sutni szeretnek egy ketemeletes tortat, ami tok jo mert igazi csoki torta korbe rakva kinder buenoval es milkywayel stb selyem masnival atkotve go dolom lattatok mar ilyesmit smartiesossal :), egy parfumot ennek neki amit regota szertne , regen hasznalta is de sosem ez mellett dontott hanem egy masiknal. Meg estere ujitanek vmi szexi kis fehernemut plusz a torta melle szeretnem adni a lufit, ami vmi motoros figura van :-) elvileg van is ilyen mert korabban egy ismerosomnek ettem mar ilyen lufit. Szerintetek jo otlet?
2015. jan. 28. 19:52
 1/7 A kérdező kommentje:
Ami tok jo utan kimaradt az h mert nagyon edesszaju :D
2015. jan. 28. 19:53
 2/7 anonim ***** válasza:
Túl sok lesz már a jóból, azért ennyit nem érdemel meg.
2015. jan. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nagyon elkényeszteted.
2015. jan. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
lufi helyett vegyél füvet! ajándék->tora->szex->betépés->kinder bueno! oh yeah!
2015. jan. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Negyes. Abbol nincs hiany ! :-D

A kovtkezo sorban mar latom a ORFK udvozletet :-D

2015. jan. 28. 19:59
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem Jó ötlet.
2015. jan. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Koszi utolso :) azt hittem gyerekes nagyon mar a lufi de szerintem jofej:) annyit h a tortat nalunk vagy osszeszervezzem az o csaladjaval? H ott kapja me? Az occsevel viszont nem vagyunk felhotlen viszonyba igy megakarnam magam kimelni a kinos egyutt evestol.. meg hat estere amugy is nalunk adnam at ;-)

U.i. az az otlet is lehetne , van neki kulon haza, es ha ott szerveznem meg meglepetskent a tortat es a tobbit... :-)

2015. jan. 28. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!