Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen ajándékot tudnák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ajándékot tudnák rejteni egy Héliumos lufi belsejébe a páromnak (fiú, diploma alkalmából)?

Figyelt kérdés

Sokat gondolkodtam, de nem nagyon van ötletem.

Volt aki azt mondta hogy egy szép toll, hát nem tudom hogy ez jó ötlet volna e, meg hogy használná e.

Hobbyja a számítógép, de ezzel meg úgy vagyok, hogy szinte mindene meg van már a számítógéphez és hát nem is ilyen alkalomra fogok neki olyan dolgot venni, amit hétköznap is meg kaphat.


Szeretnék a szakának megfelelően valami kis ajándékot, ami még is hasznos (agrármérnök)


Névjegykártya tartót már sajna nem tudok neki ajándékozni, mert azt már más fog neki :-(


Ékszerekbe sem gondolkodom, mert túl költséges dolgokat sem vehetek neki, ezt meg Ő kérte.


2009. jún. 24. 09:43
 1/1 anonim ***** válasza:
szerintem vegyél neki pendriv-ot annak bizti fogja majd hasznát venni de ha van neki akkor enm topm mit vegyél neki
2009. jún. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!