Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek róla?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek róla? Tisztességesek a szándékai?

Figyelt kérdés
A barátommal 1 hónapja ismertük egymást és elvette a szüzességem. Nagyon rendes volt, gyengéd. Utána párszor még lefeküdtünk, de aztán azt mondta, hogy szeretné megkapni az egyik bugyimat. Nem értem miért kéne neki. Szerinted odaadjam, vagy csak játszik velem? Gyűjti, vagy mi lehet ez?
2015. jan. 28. 21:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
LOL :D
2015. jan. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
hm... én elbeszélgetnék vele ..
2015. jan. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
ha a faszverés nálad tisztességes szándékot jelent, akkor elképzelhető
2015. jan. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
nincs ebben semmi örülj hogy nem a barátnődé kell neki :D
2015. jan. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem bele akarja verni, amikor nem vagy ott és a többi trófea közé teszi, amikben már rothad a cucc.
2015. jan. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

-.-


Már eleve abból indulunk ki, hogy barátod! És erre te azt kérdezed, hogy tisztességesek-e a szándékai, mert bugyit kér? Te jó ég, kislány!

A barátod. Megszavaztad neki a bizalmat, hogy a szívedbe költözzön, sőt, most már a lábad közé is bejárása van... miért nem lehet bízni magunkban? A döntéseinkben?


Legközelebb inkább még 1 hónapig húzd a járást, ha nem vagy biztos benne, hogy szívvel lélekkel fel tudod vállalni a döntésed.

2015. jan. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
most mért szerintem ez nem olyan gáz:D Csak szagolgatni fogja néha..és fel fogja izgatni:D
2015. jan. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Ha kíváncsiak vagytok a folytatásra:

ez kb egy éve történt valójában. odaadtam neki majd rá kb 1 hónap mulva szakított velem

ez volt a legjobb amit tehetett, később talán kikapartam volna a szemét ha tudom miket művelt a hátam mögött, csak kíváncsi voltam hogy más odaadta volna-e

de néha nagy a szerelem és a fától nem látjuk a sűrű sötétet :/

de legalább okultam belőle

2015. jan. 28. 21:27
 9/13 anonim ***** válasza:

Ezt hívják plot twist-nek. :D

Kíváncsiságból: Miket művelt? Megcsalt, vagy más aberrációi voltak?

2015. jan. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
azt nem tudom h megcsalt e de programokat szervezett a barátaival úgy h nekem azt hazudta h fáradt és otthon pihen miközben bulizott a barátaval vagy ki tudja kivel
2015. jan. 28. 22:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!