Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mik a szándékai,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mik a szándékai, mit akarhat?

Figyelt kérdés
Kb. 6 éve ismerem ezt a fiút , osztálytársak voltunk és barátok maradtunk. Pár hete egy buliban meg akart csókolni de én nem hagytam mert eléggé ittas állapotban volt , utána héten úgyszintén ,és elmondta hogy már régebb óta tetszem neki és hogy lehetne közöttünk több mint barátság. Megbeszéltünk találkozót de sajnos nem jött össze. Nem tudok rajta elmenni , mert néha úgy érzem , hogy akar tőlem valamit néha pedig hogy nem. Keresni nem szokott , ha én keresem akkor beszélünk de ha én nem keresem akkor ő sem keress engem.

2014. szept. 18. 22:37
 1/3 anonim ***** válasza:

A kérdésedben válaszoltál is: "elmondta hogy már régebb óta tetszem neki és hogy lehetne közöttünk több mint barátság"

Nem torpedózni szeretne

2014. szept. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen , viszont azóta semmi erre utaló jelet nem add.
2014. szept. 18. 22:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem akar nyomulni.
2014. szept. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!