Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk ezt megengednétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ezt megengednétek a barátnőtöknek ha szeretnétek még belefér?

Figyelt kérdés

AZ igazság az hogy 1 hóapja vagyunk együtt de régebbről ismerem viszont vagy néha el eltűnik így délután vagy néha este és most bevallotta nekem hogy mellékesként szokott férfiakat vállalni támogatásért cserébe de neki ez semmit nem is jelent és nem is élvezni agyban teljesen kikapcsol és nem is ott van és engem szeret mert belémszeretet viszont ezt még úgy most abbahagyni nem szeretné mert elég jövedelmező és amiket mondott tényleg sokat keres meg ebből elvinne engem nyaralni is most álmai helyére na de a lényeg hogy ez nektek még beleférne? Végülis teljesen őszinte volt hozzám és ezt felvállalta előttem mert szeret.

Mit gondoltok?


2015. jan. 28. 21:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%
Magyarul kiderült, hogy egy prostival sikerült összejönnöd. Ha komoly kapcsolat, akkor nem férne bele. Ha csak ingyen kufircnak fogod fel, akkor ok. Ha már szerelem, szeretet kerül szóba, akkor rohadtul nem férne bele.
2015. jan. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Szal egy prostival jársz? xD


Hát nézd, ha valaki nem szerelmes egy ilyen csajba, és belefér neki, akkor végülis az ő dolguk :D

2015. jan. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Én a másik oldalról vagyok érintett, van egy csaj akit támogatok, s talizgatunk,, igy inkább nem véleményezem,, de nem irigyellek.
2015. jan. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
89%
szerintem te egy hülye vagy.
2015. jan. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy majd a hotelszobát is a puncikárd-jával fizesse!
2015. jan. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
59%
És mikor majd nem fog kikapcsolni, azt ki fogja észrevenni, kedves kezdődő papucs? Nem jó ötlet ezt tűrni.
2015. jan. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
Lehet, hogy sorozatgyilkos, csak ez az alibije. Ajánlom a dexter 2. Évadát
2015. jan. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

dehát nem hazudott és őszintén elmondta elémállt vállalva ezzel hogy bármi is lesz és szerintem az őszinteségnél nincs fontosabb nagyon becsülendőnek gondolom azért ő egy nagyon egyenes lány és igen már beleszerettem nem prostituált mert egy zöldségesnél dolgozik csak becsúszik egy két ilyen is mert van az interneten hírdetése és nem csak a szex miatt vagyok vele


Megbízom benne annyira hogy tudjam biztos nem élvezi legalábbis ezt érzem főleg ezekután hogy ilyen bátran bevallotta

2015. jan. 28. 21:50
 9/22 anonim ***** válasza:
bi lány vagyok, nekem nem kéne az biztos 24L
2015. jan. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Hát… őszinte, ilyet nehéz bevallani. A férfiak nem is biztos, hogy elmondanák (a nők sem biztos). Szeret téged, jól keres, megértem. De én nem lennék képes ilyet tenni a barátonmal, inkább lemondok a nyaralásról, én boldogabb vagyok attól, hogy vele vagyok és ő is boldog velem.
2015. jan. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!