Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan nem engedi a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan nem engedi a barátom hogy áthívjam iszogatni a haverjaimat az albérletbe?

Figyelt kérdés

Albérletben vagyunk, amit közösen fizetünk, mind a ketten dolgozunk. Mivel ő is át szokta hívni a haverjait, így a formaságok végett megkérdeztem én is, hogy nem lenne-e baj ha áthívnám a munkatársaimat (két pasi és egy csaj), mert a csaj csak most kezdett és jó lenne ez az iszogatás arra, hogy összekovácsolódjunk, majd én kitakarítok magunk után, stb. Erre felháborodott, hogy mi az hogy én pasikat hívok fel a lakásba, oda be nem teszi a lábát egyik sem...


A vicc csak az, hogy ő már számtalanszor volt együtt bulizni a munkatársaival (és nem két nővel, hanem vagy héttel, kilenccel), meg már olyan is volt hogy tízen akárhányan voltak egy csaj lakásában, tehát ennyi erővel feltételezzem én is, hogy ott biztos orgia volt? Erre azt mondja, hogy "jaj de az más" meg hogy állítólag nem is tudott arról a buliról a csajnak a pasija, mert nem engedte hogy fényképeket töltsenek fel a netre. Kérdezem, hogy tán jobb lenne ha én is titokban csinálnám? De hogy ő lezsarja, oda be nem teszik a lábukat Tomikáék (az egyik srácot így hívják), mert egy olyan embert nem tűr ott el, aki úgy váltogatja a nőit mint más az alsóneműjét... Igen, ő valóban csajozós, de 1. nem akarunk egymástól semmit, 2. ha akarna se érné meg emiatt elbszni a munkahelyi jó viszonyt, mert házi nyúlra nem lövünk... Ezt elmondtam neki, de csak ordibált, hogy ha fel merem őket hívni, én is repülni fogok...


2015. jan. 29. 05:54
 1/10 anonim ***** válasza:

Menj inkább el máshova, ne a közös albérletbe vidd őket, gondolom ha lányokat vinnél csak, avval nem lenen baja.

Én sem örülnék hapsi létemre más paliknak, akik hívatlanul vannak ott részemről. Hiába emberek vagyunk, az alapösztön megvan.

2015. jan. 29. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Bevallom èn se engednèm. De èn fèltem azt akit szeretek. De megbízok benne.

Megbeszèltük barátnőmmel neki nincsenek pasik, nekem nincsenek nők. Tiszta sor.

2015. jan. 29. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Jesszusom. És az nem zavarja, hogy amúgy nap mint nap velük vagy? Lehet, hogy többet is, mint vele, tekintve az általános munkaidőket... Nem gondolja, hogy akkor is lehetne valami?


Személy szerint én tüntetőleg mondanám, hogy nem az engedélyét kértem, csak szóltam, hogy jönnek. Tudjon róla. Felőlem akár ott is lehet, ha ennyire nem bízik benned. De ha ennyire ki akar sajátítani, akkor talán jobb is, ha "repülsz". Mi, amit szabad Jupiternek, azt nem szabad az ökörnek alapon működteti a kapcsolatotokat? Mert te is mondhatod, hogy ha ezért szakít, akkor neked is minden okod meglenne arra, hogy őt dobd, ha már az ő munkatársnőivel eljárogat.


Én ezt nem tűrném el, és nem azért, mert olyan vérmes feminista lennék. Mi az, hogy megszabja, kit hívsz fel a saját lakásodba (mert gyakorlatilag az, főleg, hogy te is fizetsz bele). Az én párommal mi is közös albérletben vagyunk ketten, ha bármilyen pasit felhívnék, akikről tudja, hogy innen vagy onnan ismerem, ilyen és olyan a viszonyunk, akkor nem lenne gond. Lehet, hogy zavarná, de elég érett ember, hogy felfogja, nem minden ilyen összejövetelből lesz borgőzös orgia.


Mi az, hogy nem engedi? Mi ő neked, az apád? Meg ordibál veled, na szép. Ezek alapján pompás társnak tűnik, már bocsánat a szarkazmusért.

2015. jan. 29. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Költőnő? ***** válasza:

hát nálam lenne pár ilyen alkalom és elgondolkodnék, h van e értelme a közös jövőnek...

1. Nem szeretem a kettős mércét

2. Egyszer próbáljon megtiltani vmit az uram, leülnék vele beszélgetni, h kicsit fordítson magán.

Van nekem anyám, apám, aki nevelt, tiltott, mikor kellett, de szépen is állnánk ha még tiltogatnának....

2015. jan. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Beviz Elek ***** válasza:
Én sem engedném, viszont én sem járok el csajokkal!
2015. jan. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ha meg lehet oldani úgy, hogy ő is otthon van, akkor semmi ellenvetése nem lehet. Ellenkező esetben érhető, hogy a 2 lány-2 fiú felállás nagyon necces.
2015. jan. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Jaj, ugyan már, mert ha két ellenkező nemű ember találkozik, akkor annak törvényszerűen, akármi is a helyzet és akárkikről is van szó, mindig szex lesz a vége? Ne röhögtessetek már. Nem azért, én sem hiszek a fiú-lány barátságokban, max a haverságokban, de ez egy munkatársi viszony, itt teljesen érthető, ha szeretnének az emberek kellemes közegben dolgozni. Mi az, hogy 2 fiú- 2 lány felállás necces? Emberekről van szó, nem bogarakról, akik megérzik a másik nem feromonját és rögtön mennek szaporodni... Jézusom, ez a felfogás... Vagy csak én vagyok fura?


3. válaszoló vagyok talán. Nem ellenőriztem. Bocsi.

2015. jan. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Költőnő? ***** válasza:
sztem nem Te vagy a fura, ugyanígy látom.
2015. jan. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Te jó ég... én simán felhívok magunkhoz srácokat, párom tudja, hogy világéletemben inkább fiúkkal tudtam barátkozni, és nem csinál belőle ügyet... sőt, ő is ismeri őket, amikor itthon van, csatlakozik a társasághoz, de ha épp dolgozik, akkor sem zavarja, hogy feljönnek...
2015. jan. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mi az hogy NEM ENGEDI? Közösen fizettek, AZT hívsz fel, AKIT AKARSZ, ebbe neki nincs beleszólása!


Plusz: a PÁRJA vagy, nem a gyereke, nem tilthat meg neked semmit. Meg neked sem kötelező beszámolnod neki semmiről - persze, illik.

2015. jan. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!