Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normális, hogy a barátom elment a barátaival egy klubba, ahol kb meztelen lányok táncolnak a színpadon?

Figyelt kérdés

A barátai meghívták, hogy menjen velük. Nekem azt mondta hogy egy kocsmába mennek, de ma reggel elmondta, hogy mégse kocsmába, hanem egy bárba/klubba (a Morrison's-ba). Nagyon mérges vagyok most a barátomra.

Szerintetek ez normális, hogy ilyen helyekre jár? Ez az első alkalom, nem volt még ott tudtommal...


2015. jan. 29. 20:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Normális!
2015. jan. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Egyrészről értékelem, hogy őszinte, másrészről ledöbennék…
2015. jan. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
56 durvább klubbot mondok neked Pesten.. S ez nem kifejezetten Stripbar vagy night club.. ne légy ilyen féltékeny...
2015. jan. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Költőnő? ***** válasza:
annyira amennyire a Morri az: kb ugyanolyan ledér az összes nagyobb, felkapottabb szórakozóhely....
2015. jan. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

De messza lakik onnan, és csak busszal tudna haza jutni, ami már nem jár 11 után, és az első busz is csak 4-kor indul, szóval nem tudom, hogy hol fog aludni, mert ő se tudja még szerintem. Nem az a legnagyobb baj, hogy féltékeny vagyok azokra a lányokra, hanem az, hogy aggódok, hogy valami baj lesz vele, mert nem tudom, hogyan fog haza jutni, mert tuti nagyon részeg lesz, mert ma 2000 forintért annyit ihatsz amennyit csak akarsz...

Nagyon aggódok. És a lányoknak se örülök nyilván, főleg mivel a barátai biztosan csajozni fognak, mert nekik nincsenek barátnőik, csak neki vagyok én.

2015. jan. 29. 20:23
 6/13 anonim ***** válasza:
Bár nem sokszor voltam a Morrison'sban, de mióta táncolnak ott színpadon majdnem meztelen lányok?
2015. jan. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
A weboldalon megnéztem a képeket, és a lányok egy rövidnaciban és egy melltartóban táncolnak. Az már majdnem meztelen szerintem.
2015. jan. 29. 20:25
 8/13 Költőnő? ***** válasza:
én sem emlékszem ilyenre...
2015. jan. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
"ma 2000 forintért annyit ihatsz amennyit csak akarsz" Még ez is?!
2015. jan. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
maradjál már 2000 ft-ból egy kólát se tudsz lassan venni. amúgy meg kit érdekel hogy táncolnak a színpadon a csajok, nem azért megy oda hanem szórakozni. te is tuti olyan vagy aki eltakarja a barátja szemét ha a tv-ben mutatnak egy cicit...
2015. jan. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!