Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire normális, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális, hogy a barátom szégyenlős előttem szexen kívül, másoknál is van így?

Figyelt kérdés
Együtt élünk majdnem 2 éve, de szexen kívül nem mutatja magát alulról, úgy értem takargatja ha felveszi, vagy leveszi az alsónadrágját. Azt mondta, hogy nem szereti mutogatni magát ott, ha úgymond alvó állapotban van.

2012. jún. 12. 08:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
29%
Téged nem zavar, ha látja a puncidat? Egyébként ha bármelyik fél szégyenlős egy kapcsolatban, akkor már ott baj van.
2012. jún. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2012. jún. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
Eggyszerü! férfiui önbecsülés csökkenése miatt nem szereti magát mutogatni "alvo állapotban" nehogy azt mond rá hogy csak ekkora?? parázika szitutol!
2012. jún. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
10év alatt egyetlen egyszer sem láttam meztelen,kivéve a sex.Ha nadrágot cserél,nem alsógatyát, akkor is bevonul a fürdőbe.Hogy most normális vagy nem,nem igazán érdekel.Igy ismertem meg és tök fura lenne ha előttem pucérkodna.
2012. jún. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
30 körül vagyunk. Azért is tettem fel a kérdést, mert két barátnőm is mesélte, hogy ők mindig meztelenkednek egymás előtt és van mikor úgy főztek, ez nekem furcsán hatott. Persze nem kell, hogy problémát okozzon ez, de még ilyen barátom sosem volt, főleg olyan barátom nem, akivel együtt is éltünk.
2012. jún. 12. 08:33
 6/12 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem egy kapcsolat akkor az igazi, ha a párok nem csak szexnél látják egymást meztelenül, hanem bármilyen helyzetben otthon.
2012. jún. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
ennek ahhoz van koze hogy alvo allapotban pici es izgult allapotban nagy. es o azt szeretne hogy te az o farkincajat a naggyal azonositsd :)
2012. jún. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
64%
Háá, nálam nincs ilyen probléma, alvóban is jó méretes. XD
2012. jún. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hat en pl nem vagyok szegyenlos ha ugy adodik fürdes valahol naplemente es pucer furdes pialas utan :D na de emigy sem vagyok 1 visszafogott emberke szal nincs miert felnem takargatnom magam :) 23 f
2012. jún. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem akarja hogy a szultánt ali babának lásd...


Állítólag sok ember van így vele akinek vérpénisze van, holott semmit nem jelent mert szerintem a lányok úgy vannak vele az a lényeg hogy akció közben mekkora. A vérpénisznél látványos a különbség, míg a húspénisz alap állapotban alig kisebb mint merevedve. LEhet tényleg csak a férfiúi büszkeség... Nekem is vérpéniszem van ami azt jelenti hogy alaphelyzetben olyan 9-10cm.

De az is lehetséges, hogy egyszerűen ilyen, szemérmesen nevelték, fürdőgatyában fürdették már pici korában is. :) Na jó bocs a hülye poénért!

A lényeg ha szereted, ez azért nem olyan súlyos gond, ha meg igenis számít beszéld meg a barátoddal óvatosan, hogy több intimitásra vágysz otthon a szexen kívül is.

2012. jún. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!