Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátnőm gyakran keres, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Nagyon jól kezdődött minden, jól éretük magunkat egymás társaságában, főleg, hogy nekem ő volt igazából az egyetlen ember akivel intim kapcsolatom volt, vagy bármiféle szorosabb kötelék is egyáltalán. Nem vagyok olyan hű,de barátkozós típus,ő sem igazán, szóval egy évig szinte együtt éltünk, annyit voltunk együtt. Jó volt a szex, mesébe illő volt számomra az egész, de aztán, ill. közben volt egy két dolog amin kiborultam/kiborultunk amik elvették a kedvem a kapcsolattól, de az is lehet, hogy csak egyszerűen túl sokat voltunk együtt és szükségem volt egy kis szabad időre, rendezni a dolgaim, magánéletem, stb és ekkor szakítottunk. Néhány hétig nem is beszéltünk egymással, nekem nagyon hiányzott persze, de örültem is, hogy van egy kis időm magammal foglalkozni, élni a saját, külön életem...miközben minden percben rá gondoltam. Nemrég újra elkezdett keresni, beszélgettünk, megint olyan volt mint régen :( Mit tegyek szerintetek?
2015. jan. 31. 02:47
 1/4 opened paradise ***** válasza:

Újra össze akar veled jönni gondolom.


Ha szereted és tudnád biztosítani,hogy többet nem akarsz majd ennyire "teret",akkor why not?

2015. jan. 31. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én szeretem, csak kicsit szégyellem magam a hibáim miatt amiket elkövettem :( Ugyanakkor meg imádom, jó volt vele együtt lenni, szerettem, de a végén már ezt sem mondtam neki és ez is nyilván bántotta, de egyszerűen sok volt egyhuzamban. Egy hetem nem volt egyedül és mondtam is neki,hogy legalább adjunk magunknak időt, kezdjük érezni a másik hiányát, stb
2015. jan. 31. 02:53
 3/4 opened paradise ***** válasza:

Akkor ezeket a hibákat most ne kövesd el.

És mondd meg neki előre,hogy kell neked havi 2-4 nap "én idő".

2015. jan. 31. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

gyere újra össze vele,de most már férfiként.

egyértelmű határokat kell szabnod,nem hagyhatod hogy még egyszer ennyire a fejedre nöjön és akkor nem lesz megismételve az előző hiba,ami valószínűleg az volt,hogy nem álltál ki magadért a fejedre nőtt,ez téged fojtogatott és menekültél.

jelen életszakaszodban a kevesebb több.

2015. jan. 31. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!