Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti milyen gyakran beszéltek a...

Ti milyen gyakran beszéltek a kiszemeltetekkel? És ki keres kit?

Figyelt kérdés

Most van egy srác,akit 1 hónapja ismertem meg egy strandon. Azóta beszélgetünk facebookon,heti 2szer kb. Néha ő ír nekem,néha pedig én neki,felváltva.:) Hívott találkozni párszor,és most végre összejött,találkoztunk,és egész jól sikerült sztem,bár nem kettesben voltunk,így túl sokat nem is beszélgettünk,de azért volt rá alkalmunk. Tali után rögtön írt nekem facebookon,beszélgettünk egy picit. Ez néhány napja volt,azóta nem beszéltünk. Pár nap múlva megyek a városába,és gondoltam majd előtte levő nap írok neki és megemlítem h ott leszek. Szerintetek ez mennyire okés,hogy csak heti 2szer beszélünk kb? Pedig mindkettőnk fent szokott lenni órákat. Vagy majd ha komolyabbra fordul esetleg,akkor gyakrabban írni fog?

18/L


2013. aug. 20. 21:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Nálunk én vagyok a kiszemelt, és olyan naponta, két naponta egyszer beszélünk. 16L
2013. aug. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!