Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek milyen volt a legrossza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek milyen volt a legrosszabb csókotok?

Figyelt kérdés
Törtèneteket is várok,ès kort is írhattok.:-)

2015. jan. 31. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Eléggé kellemetlen volt akkor a lány szájszaga. Erre az is közrejátszott, hogy sulitáborban reggel mikor mellette keltem akkor történt ez, dr szerintem kb neki is ilyen érzés lehetett. (máskor egyébként nagyon szenvedélyesen csókolt) 14/f
2015. jan. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A legkellemetlenebb csókom az volt mikor a srác az amúgy is nagy nyelvét konkrétan ledugta a torkomba majdnem megfulladtam tőle és rohadtul idegesített.. 21L
2015. jan. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát volt egy "barátom" 3 napig.

Lényegében lejött hozzám, és smárolni akart velem, de hát a száját se nyitotta ki rendesen, na meg az a lepényhal nyelve. Komolyan mintha egy nyálkás lepényhalat nyalogattam volna. fúj. másnap dobtam .

17/L

2015. jan. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
bulizni voltunk a balcsinál és hát megismertem egy fiút aki nagyon megtetszett. kedves volt, helyes, minden rendben volt. buli után elkísért a szállásig és megcsókolt. alig vártam hogy vége legyen teljesen ledugta a nyelvét a torkomon, ráadásul ahogy forgatta a nagy nyelvét bele is harapott az enyémbe. borzalmas volt 18/l
2015. jan. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2015. jan. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem konkrétan az első csók volt a legrosszabb... Tizenhat éves voltam, azelőtt nemigen érdeklődtek irántam a fiúk, mígnem a neten rám akadt egy tizennyolc körüli srác, és nagyon nyomult rám. Gondoltam, hátha... De rohadt idegesítő volt, jól tudta, hogy még nem csókolóztam senkivel, és elő is adta, hogy vár vele, amíg szeretném, erre a harmadik találkozónkon végig arra hajtott, hogy lekapjon. (ilyen hülye trükkökkel, hogy "nézz ide" és hajolt... én meg félrekaptam gyorsan a fejem) A találkozó végére már kezdett megsértődni, én meguntam az erőszakoskodását, és megálltam előtte, vártam a csókot... amit én naiv valahogy úgy képzeltem el, hogy először ajkak, aztán finom bevezetéssel nyelv, főleg, hogy tudta, nekem ez lesz az első... (neki már voltak előttem barátnői)

Erre minden bevezető nélkül ledugta a nyelvét. Gyakorlatilag az egészből egy nyelvet éreztem, semmi gyengédség, és csupa nyál lettem tőle. Undorító volt. Azóta hiába telt el sok év, és hiába gyűjtöttem tapasztalatokat, valahogy a csókolózást nem sikerült megszeretnem. Nagyon ritka az, hogy élvezem, de ha tehetném, ellennék nélküle.


25/n

2015. febr. 1. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

juuuj...

buliban volt.

odajött táncolni egy helyes fiú.

és egyszer csak megcsókolt... vagy mi a fenét csinált...

nagy nyelve volt, amit jó mélyre betett a számba. és ennyi. néha megmozdult egy picit, de kb. csak bent tartotta.

jól ott is hagytam.

másnap is hányingerem volt tőle...

19/L

2015. febr. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!