Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell csókolózni?

Figyelt kérdés
Üdv! Fiú vagyok, és hát tegnap megvolt az első csókom, de nem tudom, mennyire voltam jó. Biztos nem voltam tökéletes, elvégre nekem ez volt az első, de azért remélem nem voltam túl rossz sem. Tippeket szeretnék kérni, hogy mégis mit kell pontosan a nyelvvel csinálni?:o Mégis mennyire használjam, egyebek, mindent szeretnék tudni ami fontos lehet:o Előre is köszönöm!

2015. febr. 1. 03:47
 1/5 anonim válasza:
Arra figyelj, hogy az ajkakat csókold, és ne kapd be az egész száját. Csókold az ajkait, nem kötelező nyelvet hasznalni, nem is mindig előnyös, van amikor csak szimplan nem akarja valamelyik fél. Ha szeretnél nyelvezni, akkor csókolás közben megerintheted a felső ajkát, de ne túl kívül és ne is túl belül, úgy fel úton :D Ha bejövős, tuti "visszanyal", ha nem, csak kérdezz rá, h szeretné-e.
2015. febr. 1. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

A csókolózást nem lehet betanulni. Ez csak úgy jön, érzésből.Ha pedig nagyon érdekel mennyire voltál jó akkor,

kérdezd meg a lányt. :D

2015. febr. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! Remélem hamar ráérzek!
2015. febr. 1. 18:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Finoman, gyöngéden, érzéssel - feltéve, ha vannak érzéseid a nővel szemben a testi vonzalmon kívül is.
2015. febr. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szerelmes vagyok.
2015. febr. 3. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!