Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam rajta? Rettenetesen fáj.

Figyelt kérdés

Sziasztok!Azért ide írom a kérdésem,mert itt talán normálisabb válszokat kapok,mint más kategóriákban.

Szóval 3 hete ért véget egy fél éves kapcsolatom. Mondhatjátok,hogy nem hosszú idő,tényleg nem az,de mégis alig tudom felfogni,hogy elhagyott.Tudni kell,hogy nagyon különbözünk,én szeretethiányban szenvedek és igénylem azt,hogy szeretgessenek, pedig pont az ellenkezője,nehezen mutatja ki az érzéseit.Ez állandó vitatéma volt nálunk.3 hete besokallt és szakított velem,mondván,besokallt és neki ez így nem megy.Tette mindezt üzenetben.Hihetetlenül fáj,hogy neki ennyi volt ez az egész.Néha beszélgetünk,tegnap is beszélgettünk órákig és azt állítja,hogy már nem érez irántam semmit (bár konkrétan nem mondta,de utalt rá) de az mégis böki a csőrét hogy más férfiakkal beszélgetek,pedig csak baráti szinten,mert más szemmel nem tudok most ránézni egy férfira sem.Sértődötten kijelentette,hogy ezt meg azt hallott rólam,de őt ugyan nem érdekli a dolog.Elmagyaráztam neki,hogy nem történt semmi senkivel se,azután nyugodt volt.De fogalmam sincs hogyan éljem túl ezt az egészet,mert nagyon szeretem.Nyugtatókon élek és nem tudok normálisan aludni,minden gondolatom körülötte jár.Mit tehetnék?Hogyan felejtsem el?

25L


2015. febr. 1. 04:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%

Eddig a felét olvastam el.

Úgy tudod legkönnyebben feldolgozni, ha tudatosítod Magadban, hogy ő mindent odaadott, amit csak tudott. Minden szeretetét, amije volt.

Tehát nem tud annyira/úgy szeretni Téged, ahogyan Neked szükséged van rá. Tehát a kapcsolat alatt is bizonyára szenvedtél ettől.

Olvasd el A férfi, aki nem tud szeretni c. könyvet!

2015. febr. 1. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Igen a kapcsolat alatt is sokat szenvedtem emiatt,mert nem nagyon mutatta ki az érzéseit.Viszont voltak olyan pillanatai,amikor máshogy viselkedezt,bújt,puszilgatott,ölelgetett stb...ezért nem értem ezt az egészet.
2015. febr. 1. 04:26
 3/16 anonim ***** válasza:
70%

Elolvastam a 2. felét is, és nem tudok többet hozzáfűzni.:)

Minden eset egyéni.

Vannak hasonlóságok, ami miatt lehet olyan általános törvényszerűségeket mondani, mint amit már mondtam, de a többi egyéni feldolgozási munka, és úgyis Neked kell átmenned rajta.

Jobbulást kívánok!


Még később összejöhettek, mindenki érik érzelmileg, változik idővel, de jelenleg olyan lényeges személyiségbeli különbségek vannak Köztetek, ami miatt pár évig nem potenciális partner ő Neked.

2015. febr. 1. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Reménykedem benne,hogy visszatalàl hozzám.
2015. febr. 1. 04:49
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Tudom hogy sovany vigasz de ne szomorkodj! Edmondom az en esetemet. ..9 evvel ez elotte megismertem aaferjemet minden tokeletesnek indult ugyan ugy mintahogyan en megalmodtam elmondhatatlanul boldogan mentem hoza felesegul teljesen ugy viselkedett ahogyan kellet szeretgetett szeretett, olelt csokolt, minden pillanatban nekem ez kellet en hulye nAiv elhittem hogy mindig igy lesz...a a hab a tortan,hogy anaszejszakan megfogant a kislanyunk repulni tudtam volna. ..aztan szep lassan kimutatta a fogafeherjet :(EVEKOTA egy csokot egy olelest de egy kedves szot nem kaptam tole hanem gunyolodast bantast megalazast es mindennap ezeket azert irtam le hogy ne sirj es szenvedj olyan ember utan aki nem tudja a szeretetett kkmutatni ha ket ember oszinten szereti egymast akarva akaratlanul kiTudja mutatni! Ne beszelgess surun vele mert sajat szivedet fajitod megjobban..kivanom hogy minnel hamarabb kilabalj belole..bocsi a helyesirasert..
2015. febr. 1. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
78%
Tul sokat vartal el tole. Pszihes problemadat nem tudta, hogy kezelje. Szerintem, gondolta, jobb most vegettvetni, mint kesobb. Ettol fuggetlenul hianyolhat, csak ez neki tul sok munka volt.
2015. febr. 1. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

5-ös válaszoló,nagyon sajnálom :( az én problémám eltörpül a tied mellett.Szörnyű lehet így élni,kitartást kívánok hozzá!

6-os válaszoló,igen neki ez sok volt,mindig mondta,hogy ő nem az a fajta,aki ki tudja mutatni az érzéseit meg,hogy az előző barátnői se voltak olyanok,hogy igényelték volna.Nem szabadna sokat beszélgetnem vele tudom,de olyankor nem fáj annyira,hogy nincs vagy én nem is tudom mit érzek akkor ha ír.Fogalmam sincs hova tegyem amúgy ezt az egèszet...olyanokat küldött tegnap is,mint amiket szokott amikor együtt voltunk.Meg azt se értem,ha nem vagyok neki fontos,akkor miért beszélget velem órákat? :( Sosem fogom megérteni.Köszönöm a válaszokat@

2015. febr. 1. 05:22
 8/16 anonim ***** válasza:
78%
Uzenetben szakit, aztan neg feltekenykedik is, de nem szalasztja el az alkalmat, hogy kozolje, mar nem erez semmit. Ez a pasi egyaltalan nem tisztel. Ha legkozelebb kerdezi, mondd, hogy azzal beszelgetsz, akivel akarsz. Nem vagytok kapcsolatban, nem az o dolga. Legyel egy kicsit huvosebb te is, talan akkor elkezd utanad futni, bar en nem hiszem, hogy ez a kapcsolat kulonosebben mukodokepes lenne.
2015. febr. 1. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

1. A féltékeny pasi szerelmes, vagy legalábbis érez szeretetet. Tehát nem értem, ha nem szeret, akkor miért féltékeny. Vagy csak a büszkeségét sértetted meg?


2. NE szedj nyugtatókat, mert rászoksz. a nyugtató kemény dolog, nem ér meg egy pasi sem egy szem nyugtatót se.


3. Tőlem két év együttélés után úgy léptek le másik nővel, hogy a 300 ezer ft omat máig nem látom. Ezer okom van rá, hogy nyekeregjek, mégsem teszem, nem szedek nyugtatókat. Az idő és a pálinka a legjobb gyógyszer :D

2015. febr. 1. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért zavarja, hogy mással beszélgetsz, mert férfi, és még bunkó is. Legalább hagyna békén, ha már nem kellesz neki. Egyébként meg vannak olyan férfiak, akik igenis igénylik a bújást, simogatást, ilyesmiket. Az én párom is ilyen.
2015. febr. 1. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!