Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy lehet átvészelni ezt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet átvészelni ezt? Mit tegyek gyerekként? Mivel tegyem jobbá a helyzetünket? Segítséég

Figyelt kérdés

Röviden szeretném leírni:Szüleim elváltak,anyuval élünk(3-an vagyunk tesók). Anyu 15 éves kora óta dolgozik,ill.6 éven keresztül volt itthon a testvéreimmel. Most ismerős által tudott csak elhelyezkedni,de nagyon keveset keres(és nagyon sokat dolgozik érte). Pár hónap múlva érettségizik. Én is dolgozok,heti 3x(diákmunka). Semmi segítséget nem kapunk... Pl.Nincs aki vigyázzon a gyerekekre,csak én. Jelenleg nem tud anyu elhelyezkedni érettségi nélkül...

Nem értem miért pont mi érdemeljük meg ezt a sorsot. Sokszor kiborulok,de nem akarom hogy anyu lássa...

Mivel tudnék neki segíteni?


2011. nov. 21. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Mennyi idősek vagytok?

Azzal már épp eleget segítesz,hogy te is dolgozol és a kicsikre vigyázol!

Amit tudtok házimunkát csináljatok meg otthon, hogy neki munka és suli mellett már ne kelljen!

Amennyire lehet próbáljatok figyelni, hogy ne égjen feleslegesen a villany, ne menjen a tv,ne folyjon a víz-ezzel tudtok spórolni a rezsin!

2011. nov. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok,a testvéreim mind kisebbek jóval. Tudom hogy sokat segítek,de még többet szeretnék. Szoktunk spórolni a vízzel...stb. :)
2011. nov. 21. 20:28
 3/5 anonim ***** válasza:

Igy is megteszel mindent, azzal segítesz anyudnak ha nem borulsz ki,hanem boldognak lát.

Büszke lehet rád,kevés, nagyon kevés csinálná meg ezt.

Kitartás,és sok erőt nektek,remélem mihamarabb rendbe jön az Életetek!

2011. nov. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia!

Először is le a kalappal Előtted!!! Hihetetlen lelki erő kell ahhoz,hogy ezt naponta végigcsináld! Azt gondolom,maximálisan megteszel minden tőled telhetőt!!! Anyukád büszke lehet Rád,és Te is büszke lehetsz magadra! Nagyon szurkolok Nektek,hogy rendbe jöjjön minden... Érdemben sajnos nem tudok hozzászólni a kérdésedhez,mivel szerintem minden tőled telhetőt megteszel,sokkal-sokkal többet,mint a korodnak megfelelően elvárható!

Mikor nagyon rossz napod van,ki vagy borulva gondolj arra,hogy ha a Mamád leérettségizett,nagyobb valószínűséggel kap jobb munkát!

Én hívő ember vagyok. Tudd,hogy Isten mindig megsegít valamilyen módon,de ne felejtsd el kérni Őt! Egyébként a legnagyobb ajándékot kapta Veled az Édesanyád,hiszen nagyszerű gyereke vagy :)

Kitartás!!! Ez a legfontosabb: Soha ne add fel!!!

Vigyázzatok magatokra,nagyon szurkolok Nektek!!!

2011. nov. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Szinte szó szerint ugyanez történt velem is! Csak mi ketten voltunk tesók. Már 22 vagyok, amikor 16 voltam azt hittem ez sosem jön el. Már rendeződtünk anyunak is sikerült összeszednie magát. Ami a legtöbbet számított, anyunak az volt az igazán nagy segítség, ha az otthoni munkákat megcsináltuk, az számára felbecsülhetetlen volt, hogy ha hazajött hullafáradtan és nem kellett mindennek nekiállnia. Kitartás, és ne terheld túl magad!! Ha annyira túlhajszolod magad hogy rámegy a suli azzal nem segítesz neki! Mindent okosan, mértékkel!

Hidd el nemsokára minden sokkal jobb lesz!! :)

2011. dec. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!