Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nincs mas valasztasom el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nincs mas valasztasom el kell felednem azt, akit szeretek, ha mar semmi remeny, mit tegyek, hogy ne fajjon ennyire?

Figyelt kérdés

Ha volt valaki hasonlo helyzetben segitsen mert pokol az eletem nelkule, de mar soha nem lehetek vele.

Annyira faj semmihez nincs kedvem, ugy erzem nincs ertelme folytatnom az egyetemet, nelkule semmi vagyok.


2008. aug. 21. 21:44
 1/7 anonim válasza:
100%
hjaaaj, ez a legundorítóbb élmény, amit valaha átéltem... hát én úgy lábaltam ki belőle, hogy elkezdtem más dolgokkal foglalkozni, ami lekötötte a figyelmemet és mellette bulizni-szórakozni jártam, ahol sok lányt megismertem. szerintem ez a jó megoldás, ha el akarsz felejteni valakit=)
2008. aug. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

:( Sajnálom...volt hasonló helyzetem..(.neked hogy történt..miért nem lehetsz vele soha többé..csak nem??..:(?)

4éves kapcsolatunk után azt hittem világvége van...nem tudok nélküle élni, stb..annyit tettem, hogy eljártam az egyetemi haverokkal jobbra balra, és lám-lám, megleltem életem párját. Amíg nem nyitsz mások felé, addig nehéz új kapcsolatot létesíteni. Elfeledni soha nem fogod teljesen, de ha lesz más, ő majd megnyugtat...

2008. aug. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igy voltam en is de aztan helyre jottek a dolgok 2 het utann addig non stop sirtam s nem birtam!kitartas...hatha jobb lesz
2008. aug. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Úha, megértem a helyzetedet. "Szétválasztott a gonosz élet". Ismerős, elég friss helyzetből.... :(

Először is, ne gondolj arra, hogy hiányzik és hogy mennyire rossz. Erősnek kell lenni. Tudom, hogy közhelynek hangzik, de szervezz programokat a barátaiddal, menj el otthonról. Én az első hetekben egyszerűen nem bírtam otthon maradni, egyszerűen annyira minden Rá emlékeztetett, hogy megpróbáltam minél kevesebb időt otthon tölteni. És lehetőleg társaságban elmenni - akár egy barátnővel, aki leköti az ember gondolatait...

Aztán elkezdődött egy pechszéria így "egyedül", majd kiderült, hogy egy ponttal csúsztam le a hőn áhított egyetemről. Ő volt az, akinek először elmondtam. Ekkor világított rá mindenre. Az élet túl rövid ahhoz, hogy szomorkodjunk és keseregjünk azon, ami elmúlt. Mindig újabb és újabb célokat kell kitűzni magad elé, aminek a megvalósításán folyamatosan dolgozni kell. Engem "ez tart életben". Új elhatározásaim vannak és függetlenül attól, hogy már nincs velem, tudom, hogy azért nem felejtett el. Hogy gondol rám. És valahol messze - büszke is. :)

Mikor el kellett mennie, azt hittem, hogy a világ dőlt össze. De nem. Új elhatározások és célok kellenek. Én ebben találtam meg a "túlélés kulcsát".

Sajnálom, hogy kicsit hosszú lett, de én így látom. Sok sikert, hogy megtaláld Te is a "megoldást".

(Ha gondolod, írj nyugodtan privit!)

2008. aug. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet "túlélési stratégiákat" javasolni, amik biztosan hasznosak, de tudnod kell, hogy ez az élet velejárója, sajnos, szinte mindenkivel megtörténik legalább egyszer. Az ember sokkal több rosszat kibír, mint az gondolná, az ilyet is túléljük, és -bár ez a helyzet most rettenetesnek tűnik- de hidd el, elmúlik, és ez csak edzés az élet nagy megpróbáltatásaihoz...
2008. aug. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nemrég lettem túl egy ilyenen. Vagyis... azt hiszem a nehezén már túl vagyok. 2 hónapja szakítottunk, van, hogy még mindig utána sírok éjszakánként. Megyek mindenhova ahova lehet, szüleimmel, tesómmal, osztálytársaimmal, barátokkal... 1 hónapig nem akartam kimozdulni se, csak itthon sírni, de tudtam, hogy ez a megoldás, muszáj. Hidd el, lesz más, aki majd boldoggá tesz és akit neked is boldoggá kell tenned, ezért ne bánkódj most! Egy ideig az ember nem enged magához közel senkit, de idővel neked is menni fog! Kitartás, túlleszel ezen és már csak egy emlék marad! Sok sikert!
2009. júl. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tény, hogy ez a legszarabb érzés a világon!

Próbáld felfogni úgy, hogy ha ő nem akar téged, akkor biztosan nem ő az igazi.Keress negatív dolgokat ami miatt meg tudod nyugtatnu magad, hogy miért jobb így!Idővel jobb lesz,csak ne add fel.Próbálj valaki v. valami másra gondolni. Járj el olyan helyekre ahól vannak helyes pasik, hát ha megtetszik valaki aki elvonja a figyelmed.

2009. júl. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!