Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Nem bírok ki 9...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem bírok ki 9 hónapot, hogy ne lássam őt, de nem lesz más választásom. Elfelejteni nem akarom, de ez az érzés megőrít. Annyira hiányzik, hogy ha azon mulna, még gyalog is elmennék 900 km-t érte, de nem lehet.

Figyelt kérdés
2011. nov. 7. 19:43
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Bocs, de talán érdemes lenne tudni, hogy otthagyott-e, vagy szükségszerűségből ( pl. munka) van távol?
2011. nov. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

Nyáron megismertem, mert testvértelepülésen lakik, és minden évben max 2-3x találkozunk.Az idén már megvolt mind a 2 találkozás, és nem is lesz több.

Az első juliusban, akkor ismertem meg, azóta rengeteget beszéltem vele, meg minden.

A második meg mult hétvégén.Hétfőn mentek haza..

Rengeteget beszéltünk, sétálni mentünk,de úgy érzem elrontottam...többet nem tettem, mint csak arcrapuszi, pedig ő többet akart szerintem ő szerette volna, de több oka is van:1. szerintem ha megörtént volna, még jobban hiányozna

2. még sohasem csokoloztam, meg semmi ilyen nem volt, és féltem

3. annál a lánynál volt, aki eléggé belém van esve, és folyamatosan kérdezgetett dolgokat, és nem szerettem volna, ha ezért összevesznek..

15f és 15l :-|

2011. nov. 7. 19:51
 3/29 anonim ***** válasza:

Ne tegyél magadnak szemrehányást, csak azért, mert az idő szűkössége miatt meggondolatlan dolgokat kellett volna tenned.


Külföldi diákról van szó?

2011. nov. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
ő erdélyi, én magyarországi
2011. nov. 7. 20:05
 5/29 A kérdező kommentje:
de annyira bánt a dolog, hogy az nem igaz :((
2011. nov. 7. 20:06
 6/29 anonim ***** válasza:

Nem tehetsz semmit, ezt előre megmondom... és sajnálom. Nem azért vagy tehetetlen, mert "elbaltáztál" volna valamit... hanem mert neki ígyis-úgyis vissza kellett volna mennie. Igazándiból az ő felelőssége a jelenlegi helyzetedért legalább akkora mint a tied. Légvárat építesz, ő meg hagyta, hogy építsd.


Szokott jelentkezni más egyéb formában is ( mjuk: telefon, MSN, Skípe, miegyéb)?

2011. nov. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
persze, minden nap beszélünk
2011. nov. 7. 21:20
 8/29 anonim ***** válasza:
43%

Én rákérdeznék, hogy mit is jelentsen ez az egész... mármint, hogy mire megy ki a játék... merthogy valószínűleg csak húzza az agyadat. Te teljesen bele vagy esve, vársz, csak vársz... Ő meg éli az életét, és élvezi, hogy még Magyarországon is rajonganak érte.


Szerintem verd ki a fejedből.

2011. nov. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Nem, ez nem így van...rosszúl irtam le szerintem..

Ő is szeret engem..egy srác elhívta sétálni, amig nálunk voltak, ő elment mert már 2x is hívta, és én kicsit mérges lettem és észrevette rajtam, és amikor elmentek, akkor pár haverral én is elmentem a helyszínről.

10 perc mulva ő visszament, megkérdezte holvagyunk, de nem tudtak rá válaszolni, aztán hívott telefonon, és 2 perc mulva már ottvolt, és elrángatott a többiektől...és azt mondta hogy Nincs semmi a másik sráccal köztünk..


De itt azt kurtam el, hogy nem csókoltam meg, vagy nem volt semmi több, mint puszi, pedig ő tuti hogy várta... :(

2011. nov. 8. 15:16
 10/29 anonim ***** válasza:

Ó, jajj... jó fajta slamasztikába keverted magad... :T


Tedd mérlegre, hogy a várakozással eltöltött időt, amíg nem csinálsz semmit képes-e lenyomni a jövőben várható eredmény.


Mert: amíg nem vagytok együtt, ÉS amíg nem nézel más irányába, bizony a te életed olyan szeletét áldozod fel egy bizonytalan kimenetelű történetért, ami (a borítékolható) sikertelenség esetén később nagyon fog hiányozni nem csak lelkiekben, de a gyakorlati érvényesülésben is.


HIBA volt beleszeretni egy olyan emberbe, akivel nincs lehetőséged előre haladni. A kolléga pedig egészen egyszerűen hülye (már bocsánat), mert ezt neki is végig kellett volna gondolni, nem csak neked. Igen felelőtlenül belerángatott ebbe a történetbe, és láthatóan azóta is romantikus álmokat kerget.


A helyzet az, hogy külső tényezők miatt nem mehetsz ki, de belső a tényező miatt kimennél. A dolog nem fogja magát megoldani, tehát az ellentétet neked kell feloldani. Vagy megoldod, hogy ki tudj menni, vagy elfelejted a srácot (legalább is arra a kilenc hónapra, amíg nincs itthon). Ha nem döntesz, bele fogsz pusztulni --ha nem is most, de később biztosan.

2011. nov. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!