Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan bizonyíthatnám be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bizonyíthatnám be jelenlegi páromnak, hogy attól függetlenül, hogy az előző barátomat megcsaltam, bízhat bennem?

Figyelt kérdés
Az exemet 2 év együtt járás után egy hosszabb külföldön tartózkodás ideje alatt megcsaltam. A szerelmünk kihűlt, Ő nem törődött úgy velem, ahogy én szerettem volna, és hát megtörtént a dolog. Nem vagyok büszke rá, pláne most hogy a jelenlegi párom szerint jobb lett volna, ha ezt elhallgatom előle. Félek hogy ezekután azt fogja gondolni, hogy "ha egyszer megtette megteszi máskor is".. Pedig nem így van! Vele nem tudnám ezt megtenni, tudom.
2015. febr. 1. 18:41
 1/4 anonim válasza:
Basszatok egy jót ;)
2015. febr. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én se hinnék neked.
2015. febr. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Megvolt :D a szexuális életünk egyszerűen fenomenális, nem lehet szavakba önteni. De iszogattunk valamelyik nap - és hát részegen őszinte az ember, azt mondta hogy jobb lett volna ha ezt a múltbeli félrelépést nem mondtam volna el neki.
2015. febr. 1. 18:48
 4/4 anonim ***** válasza:
45%

Sehogy. Egyszerűen nem lehet bebizonyítani azt, ami nem igaz. Azt jól tetted, hogy elmondtad neki, az őszinteség a legfontosabb.

Ha kimutatod neki, hogy tényleg szereted, akkor talán túllép rajta, de akkor is tudni fogja, hogy bármikor megteszed vele is.

37F

2015. márc. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!