Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ha kiderülne hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha kiderülne hogy a jelenlegi párotok a múltjában prostikhoz járt akkor ezt mennyire tudnátok elviselni, szakítanátok?

Figyelt kérdés
2015. jan. 17. 12:28
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
28%
Semmit - egy fikarcnyi ellenérzést sem váltana ki belőlem. Csak a teljesen hülye emberek hisztériáznak ezen.
2015. jan. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
35%
Nem szakítanék és nem is zavarna.
2015. jan. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
78%
Én szakítanék. Nekem visszatetsző, ha valaki még arra sem vette a fáradtságot, hogy felszedjen egy nőt egy buliban. A prosti kényelmes, bemész a boltba és veszed a polcról, semmit sem kell tenni érte. A lusta embereket pedig nem szeretem.
2015. jan. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
81%
Igen, vállalom, szakítanék. Számomra ez kardinális kérdés. Aki valaha fizetett a szexért, tárgyként használt egy emberi lényt, az nekem nem társam, mert elvbéli különbségek vannak.
2015. jan. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
4%

A nemi életem az az én nemi életem.


Ha érdekel szívesen elmesélek a másiknak mindent de nem hiszem hogy ez előre inkább hátra húzná az egész kapcsolatot.


Ha viszont kváznék (amire szerencsére nincs szükségem), és ő ezen furcsán nézne, akkor szerintem még én dobnám az előtt, mielőtt ő elgondolkozna ezen.

2015. jan. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
68%
Semennyire nem tudnám elviselni. Szerintem az nem férfi, aki fizet a szexért. Ha kiderülne, mehetne vissza a qrvákhoz.
2015. jan. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
74%
Kidobnám, mint macskát sz@rni. Nem tudnék együtt lenni olyannal, aki egy csajt nem tud magának szerezni, és inkább a könnyebb utat választja. Nem tudnék ugyanúgy nézni rá.
2015. jan. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
36%
Köszi, skacok! Imádom, ha lepontoznak. Vastaps!
2015. jan. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Undorítónak találnám. De vannak helyzetek, ahol megértem - pl. kétségbeesett, hogy soha nem fog magának párt találni és szűzen hal meg (ilyenkor sem tartom "helyesnek" a prostizást, de megértem, na). A többi attól függ, hogy most hogyan áll a kérdéshez. A múltban elkövetett hibáit el tudom nézni, amennyiben MOST már nem tenné meg.
2015. jan. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
De aki nem vágyik kapcsolatra és megteheti akkor szerintem egyszerűbb a könnyebb utat választani,Ha meg csak egy alkalmakra szed vel nőt az is majdnem kva.
2015. jan. 17. 13:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!