Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mondtam a báratnőmnek hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondtam a báratnőmnek hogy ne sminkelje magát mert így is gyönyörű erre dühös lett. WHAT?

Figyelt kérdés

Nagyon zavar már hogy vagy 100 kg smink van rajta és mondtam neki hogy nem kell sminkelni magát mert anélkül is szép. Erre azt felelte "jaj honnan tudott te mikor még nem láttál smink nélkül, innen látszik mekorra egy hazug vagy" Ez volt 1 hete. Azóta szóba se áll velem.

Most komolyan lányok? Mi a fene van veletek?



2015. febr. 1. 19:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk én nem akadtam volna így ki, de szépen elmondtam volna, hogy az én arcom, az én életem, és az én dologom, hogy miből mennyit kenek magamra. Én is sokat sminkelek, nem az önbizalmammal van probléma, nem is a bőrömmel, mert nincs mit eltakarnom. Egyszerűen szenvedélyem a smink, sőt tovább megyek, a munkám is. Egy sminkasztal 2 fiókja, és 2 9 fiókos szekrény van dugig sminkcuccokkal, szinte nincs nap, de hét tényleg, hogy ne vásárolnék sminkterméket, internetről, a tengerentúlról is rendszeresen rendelek. Mert én szeretem, mert nekem jó, és mert még pénzt is keresek vele, bár nem főállásban. Amúgy ha arról van szó, kimegyek az utcára is smink nélkül minden gond nélkül, vállalom az arcom a pasim előtt, mikor van. De reggel nekem ez indítja a napom, hogy alkothatok valami szépet, számomra az arcom és mások arca a festővászon, itt élhetem ki a kreativitásom. A barátnőd túlreagálta, ha a kérdés nem fake, de abban egyet értek vele, hogy az ilyen dolgokba (smink, ruha, haj, köröm) baromira nincs beleszólása egy pasinak. Legalábbis az én életemben nem lenne, és ha valaki bepróbálkozna vele, és nem fogadná el, hogy nem változtatok semmin az ő kedvéért, akkor igen hamar expasivá avanzsálna.
2015. febr. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!