Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valentin nap! Tudom nem tartjuk Magyarországon és tudom nem sok fiút érdekel tudom sokan hülyeségnek tartják megünnepelni (én is) de a barátom nem ezért én sem és szeretnék neki örömöt szerezni! Segítenetek?

Figyelt kérdés
17 éves és nem tudom mit vegyek vagy csinaljak neki. Semmi ötletem mert nem vagyok ez a romantikus fajta. Nemi eletet nem élünk még ezért ez kilove.Nem rég jöttünk össze és közös képünk nincsen még. Arra gondoltam hogy barátnőm.készít olyan képeket rólunk amikről ő nem tud kinyomtatom őket és raragasztom ilyen nagy lapra plusz mellé valami apróság. Tudtok nekem valami romantikusat ajánlani?Nem mindenki szereti ezt az ünnepet de ő igen. Nem mindenki egyforma. Fogyatékosok válaszát nem kérem :) köszönöm 15/L
2015. febr. 1. 22:45
 1/7 opened paradise ***** válasza:
Egy csoki,meg egy puszi és kész.
2015. febr. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
Szopásnak jobbam örülne
2015. febr. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sajna nem tudok segíteni. Általában a lányoknak fontos a valentin-nap
2015. febr. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tudsz sütni? A fiúk és a felnőtt pasik is általában szeretik a hasukat, és a finom sütiket. :-) (Persze ismerek kivételt, de nekem a süti eddig nyerő volt.)
2015. febr. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hát pasiknál a csoki az tuti (mr ha szereti), ha már ilyen jó ötleted van, a csoki tényleg nagyon jó ötlet lehet még pluszba, nekem 1 éve van barátom és én ilye ajándékokat vettem neki pl.: kedvenc futballcsatás kulcstartó, közös képes párnát csináltattma, könyv, gravírozott toll, szerelmemnek-es törölköző, legjobb pasis bögre stb stb remélem tlaálsz valami jó ötletet :) 18L
2015. febr. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm de egy puszi és ölelés nem elég mert kivantsi hogy milyen kreativ vagyok és ez nem kreativitas szopasnak apad is.örülne elegitsd ki -_- nem tudok.sütni ez is kilove :'( semmi ötletem nincsen :'( szeretném ha édes lenne és kreativ. Segítsetek kérlek :( tudom hogy nekem kéne de semmi otletem nincs ami nem jó :S
2015. febr. 2. 15:54
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egy ilyen is tetszene neki, ha édesszájú, és ez különleges is. Én is elfogadnék egy ilyet, magamnak sajnálom megvenni, mert nem olcsó, de ajándéknak már gondoltam rá. :-)

[link]

Vagy még őket tudnám ajánlani, akiknek különlegességeik vannak:

[link]

2015. febr. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!