Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van ennek jövője? (Múltja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ennek jövője? (Múltja annál több, bővebben a leírásban. )

Figyelt kérdés

3 éve kezdődött ez a kapcsolat, mindigis se veled-se nélküled típusú dolog volt. Először ő szeretett engem, akkor nemet mondtam, majd én őt, akkor ő mondott nemet, és így ment ez mindigis. Azóta már volt egy több, mint fél évig tartó, tökéletesnek látszó kapcsolata - az segített nekem is feldolgozni őt, így én egy mostmár 9 hónapos kapcsolatból lábadozom. Tehát most mindketten egyedül vagyunk.

A baj csak az, hogy még mindig megtalál a tekintete, bárhol vagyok, még mindig 10 centis távolságban vagyunk, ha beszélünk (mostanában kezdtünk el megint), körülbelül könyvet tudnék írni az elmúlt pár napról, és nem tudom, hogyan fogok ebből megint kimászni, így inkább szembenézek a ténnyel, hogy valószínűleg ennek sose volt vége köztünk, és valami még hátravan.


A kérdésem, hogy szerintetek mi a francot kezdjek a helyzetemmel? Volt már ilyesmitek? Hasonló?



2015. febr. 2. 00:47
 1/5 anonim ***** válasza:
lehet jövője. próbáljátok meg!
2015. febr. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hasonló volt, de nem lett jó vége.


attól még nektek működhet

2015. febr. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is szerelmet vallhatna az a lány, aki nekem tetszik.
2015. febr. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
igen velem volt, és nem lett jó vége, egyszer én hagytam ott másért , aztán én akartam vele, ő nem, aztán mikor ő akart én nem. ez valahogy nem működött, de ez persze mindenkinél más, próbáljátok meg, nem vesztesz vele semmit, és ha látod hogy nem , akkor jobb előbb mint utóbb :) sok szerencsét
2015. febr. 2. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az egyenes beszéd híveként én amondó vagyok,hogy próbáld vele tisztázni,mit szeretnél tőle,és rákérdezni,vajon ő még akarja-e ezt.Fájni fog biztosan,ha nemleges a válasz,de az jobban fájna,ha meg sem próbálnád.
2015. febr. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!