Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1, másfél éves, vagy nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1, másfél éves, vagy nagy szerelem után, mennyi idő volt mire túlléptél? Volt olyan, amit gyorsan sikerült lezárnod?

Figyelt kérdés
2015. febr. 2. 12:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Négy éves kapcsolatból viszonylag gyorsan talpraálltam. Nagyon szörnyű volt, kb. az utolsó 2-2,5 éveben már nem is volt kapcsolat, hanem már rég gyászoltam az egészet. Így aztán mikor sikerült kilépni belőle, óriási megkönnyebbülést jelentett.
2015. febr. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 MolotovPunk ***** válasza:

Ez egyéntől függő dolog.

Nekem sok idő kellett.

Majdnem másfél évig voltam együtt barátnőmmel,míg végén ő dobott elég szemét módon smsben.Sokáig szerettem.Viszont most már lényegtelen az egész,mert ha ő nem dobott volna akkor,az is elképzelhető,hogy én dobtam volna később őt.

Nagyjából 9 hónapja vagyok szingli és mostanában,pár hónapja sikerült túltennem magam ezen az egészen,de így visszagondolva jobban jártam...

2015. febr. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ált.ban mindig ugyanannyi nálam a gyászidőszak kb.,mint amennyi a kapcsolat volt.2 évesnél pl. nem úgy kell elképzelni,hogy 2évig csak siránkozok,hanem 2év amíg teljesen leüllepedik,már nem jut eszembe,nem idegesít.
2015. febr. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!