Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan Hölgy, aki kissé akaratos, néha önzőnek érzi magát és ez gondokat okozott a párkapcsolatában?

Figyelt kérdés

2015. febr. 2. 16:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem csak a makacsságom okozott gondokat,de már uralkodom magamon.
2015. febr. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Leírnál egy olyan helyzetet, ahol a makacsságod gondot okozott és hogy oldódott meg végül? Úgy értem, engedtél vagy a párod engedett, hogy jártatok el abban a sztiuációban?
2015. febr. 2. 16:28
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát konkrét példa huu.

Mondjuk amikor egyszer nagyon húzós napom volt a munkahelyen. 10 óráztam és minden vendég gondja-baja rajtam csattant.

Egész nap emiatt alig tudtam beszélgetni párommal.

Eljött a munkaidő vége. Valamiről elkezdtünk beszélgetni és gúnyos megjegyzést tett valamire amit mondtam.

Nekem nem tetszett mert nem erre vágytam egy húzós nap után.

Kicsit összekaptunk ezen


Na és a lényeg, hogy ilyesmi szitu régebben gyakran volt ,hogy vitatkoztunk ,és nem bírta felfogni ,hogy nem én voltam a h*lye. És ilyenkor jön,hogy persze mindig csak nekem legyen igazam meg hogy soha nem kérek bocsànatot.

De én ehhez mindig tartom magam hogy ha nem az én hibám, akkor igenis ő kérjen bocsánatot.

És ilyenkor engem az sem érdekel, ha órakig vagy másnapig nem beszélunk, mert makacs vagyok és nagyon ragaszkodom az igazamhoz. Főleg,ha tényleg csak neki borul el az agya egy ertelmetlen dolgon,amin nem kéne az nagyon fel tud idegesíteni!:D

De szerencsěre már odafigyelünk mind a ketten arra hogy ilyen helyzeteket fölöslegesen ne alkossunk.

2015. febr. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!