Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nos, dióhájban annyi, hogy van egy lány akivek megismerkedtem a neten. Elkezdtünk beszélgetni, mindennap beszéltünk, nagyon megkedvelltük egymást. Végül össze is jöttünk. Minden rendbe volt az elmúlt pár napba viszont, nem írok neki, ő sem ír nekem. Én csak azért nem írok, mert nincs semmi értelmes téma amiről tudnánk beszélni 5 percnél többet. Pedig nemrég reggeltől estig végig beszéltünk és tudtunk is miről. Most már nincs semmi téma. Szakítani akarok, lehet, hogy ő is ezt várja?? Meg alapból egy ilyen kapcsolatnak nincs semmi értelme, mert ezek csak szavak. Olyan mint egy (sőt, az is) egy távkapcsolat. Mit javasoltok?
2015. febr. 2. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem itt ez a kapcsolat megbukott. Sajnos elfogyott a téma, már csak kínlódtok mind a ketten. Ráadásul, ha "távkapcsolatnak" érzed, valószínüleg el is távolodtatok, abban az esetben, ha nem lakik olyan messze. Én a helyedben szakítanék vele. Sajnálom:/ De nem szabad, hogy mi döntsünk helyetted! Ezt nektek kell megoldani:)
2015. febr. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a helyedben várnék még vele. Mióta vagytok együtt?
2015. febr. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Probaljatok meg hogy kicsit kevesebbet beszelgettek hogy legyen valami tema. Essetleg talalkozni nagyon jot tenne szerintem a kapcsolatnak.
2015. febr. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szerintem,írj rá kérdezd meg hogy mi újság és kerek-perec kérdezd meg hogy mit gondol a kettőtök kapcsolatáról,légy vele őszinte hidd el ,te is ezt várnád visszafele.
2015. febr. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocsi, de a leírtak alapján ennek szerintem is annyi... ti tulajdonképpen csak vagytok, ez már nem kapcsolat :/ nincs értelme húzni
2015. febr. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Tudom, hogy ebben nekem kell döntenem, nem nektek. de nem véletlenül kértem tanácsot... Azt hiszem tényleg itt a vége. Összegeze: Ráírok, hogy az utóbbi pár napban mit gondol a kapcsolatunkról, aztán belecsapok a lecsóba és megmondom neki, hogy ez így nem mehet tovább. Sokat segítettek a válaszok. Bár nagyon egyszerű dolgok. Most szégyelem magam, hogy ennyire nem tudtam észszerűen gondolkodni...
2015. febr. 2. 19:01

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!