Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hogy szerezzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy szerezzem meg Őt?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó, hogy van egy srác (évfolyamtársam) aki nem csak tetszik, hanem szerelmes vagyok belé, és úgy érzem ő a nagy Ő.(vannak dolgok amiket az ember tud a szíve mélyén) Jártunk is régebben, de bizonyos okok miatt szakítottunk, és azóta egy másik lánnyal van. (ő is a sulinkba jár, de eggyel alattunk) Szoktam vele, mármint a sráccal, időnként chatelni, és nagyon aranyos mindig, de személyesen nem igazán tudunk találkozni, mert a srác nem akarja h a barátnője féltékeny legyen. Muszáj megkapnom őt, úgy érzem, az egyik felem hiányzik amíg nincs velem. Nem tudok koncentrálni se semmire.

Tudom, elvileg az idő megoldja, de én most saját kézbe szeretném venni az irányítást, persze nem feltűnően. Kérlek ne mondjátok tehát, hogy idővel kialakul, aki tud tippet adni vagy volt már hasonló helyzetben, légyszi írjon.. Nem tudok tétlenül várni..:( Köszönöm!

17/L


2015. febr. 2. 21:58
 1/1 opened paradise ***** válasza:

Szerintem amíg van valakije,addig felejtsd el.

Őt választotta sajnos :/

2015. febr. 3. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!