Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy fel eve ismertem meg egy fiut,pontosabban majus vegen. Eleinte csak baratok voltunk,nagyon jol szorkaoztunk amikor egymas kozeleben voltunk. A nyar ugz hozta h a legtobb idonket egy tarsasagban toltottuk,hazi bulik,nyari kiruccanasok stb.. Megmagyarazhatatlanul gyorsan tortentek a dolgok,egyszeruen csak ereztem,hogy kozelebb es kozelebb kerulok hozza,de soha nem mondtuk ki a dolgokat konkretan,csak ilyen olyan utalasok voltak. A lenyeg,hogy neki mindvegig baratnoje volt,akivel mar 2 eve volt egyutt de ilyen se veled se nelkuled kapcsolatban.. egy hazibuli alkalmaval tortent az elso csok,amikor o volt a kezdemnyezo es utanna meg parszor megtortent.. persze amikor a baratnoje nem volt jelen. En hihetetlen buntudatot ereztem,mert az a szemely lettem,aki soha nem szerettem volna..a lany akivel megcsalta a baratnojet. Ezekutan termeszetesen leultunk es megbeszeltuk a dolgokat,de soha nem voltunk parkapcsolatban..amikor egyszercsak (oktober vegen) elmondta h szakitott a baratnojevel,de velem sem akarja tovabb folytatni,mert annyira megkedvelt,hogy nem szeretne megbantani es most olyan lelkiallapotban van,amikor nem tud semmit igerni nekem... a napokban viszont emgtudtam,hogy ujbol egyutt van a baratnojevel. Azot is futottam ossze vele,de csak koszontunk egymasnak es ennyi.. En meg mindig nagyon szeretem es hianyzik! Kerlek adjatok valami "boszorkanyos" tippeket,amelyekkel vissza szerezhetnem. nagyon fontos lenne!!

2014. dec. 29. 12:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Inkább felejtsd el a magad érdekében.
2014. dec. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2014. dec. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!