Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Miért olyan "menők" a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért olyan "menők" a kocka csajok?

Figyelt kérdés

Nem egy haveromtól hallottam, hogy pont ilyen barátnőt szeretne. Mi olyan érdekes/különleges a gamer lányokban? :D

L


2015. febr. 3. 16:43
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Azok a fiatalemberek, akiknek az életében a különböző virtuális valóságok helyettesítik a valóság egyes mozzanatait, úgy gondolják, hogy egy hozzájuk hasonló életmódot folytató lánnyal könnyebben megtalálnák a közös hangot.
2015. febr. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyébként érdemes lenne megkérdezni a haverjaidat, hogy miért mondják...
2015. febr. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért, menők????
2015. febr. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mert a fiúk ilyeneknek képzelik el őket: [link]


Pedig nem ilyenek.

2015. febr. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4: Talán meg fog lepődni,de egyre több a mai világban a szexy gamer lányok.Nekem is van egy ilyen ismerősöm, hihetetlenül jól néz ki.És a fiúkat sem úgy kell elképzelni,hogy mind szemüveges,kövér,zsíros hajú,ragyás fejű.Itt is egyre több a jól kidolgozott testű,sportos alkat.
2015. febr. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem nincs olyan barátom, aki ilyenre vágyna. Engem különösen zavarna, ha a barátnőm számítógépes játékokkal pocsékolná az idejét, nem illenénk össze.
2015. febr. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Gőgö$_Gúnár ***** válasza:
Nem az. A kockaság nemtől függetlenül ciki
2015. febr. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyébként a gamer meg a kocka szó között van egy kis különbség :D

Ha kocka az nem túl előnyös de a gamer lányokban az tud vonzzó lenni hogy ugye a fiúk többsége gyakran játszi kvalamivel a gépem és ez egy + témát és közös elfoglaltságot tud jelenteni és ez egy elég bő téma tehát elég sokat lehet róla beszélni stb stb

2015. febr. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Gőgö$_Gúnár ***** válasza:
Így van 8-as. Még mielőtt félre értetek,mondndm is ,hgy én a KOCKÁKRÓL beszéltem,nem a gamerekről.
2015. febr. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!