Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én értelmezem rosszul vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én értelmezem rosszul vagy tényleg nem szeret velem kimozdulni?

Figyelt kérdés

Több mint 2 éve vagyunk együtt. Ezidő alatt mindig is úgy tűnt, hogy ha buliról van szó, kikapcsolódásról, az neki nem megy, hogy kettesben legyünk. Mostanában már elhív, ha a barátaival találkozik, de ha úgy alakul, hogy szétszéled a társaság, az már nem elég jó neki, hogy én ott vagyok, ilyenkor haza kell menni. Szóba került, hogy a közeljövőben elmegyünk egy koncertre. Ez egy "pótlás" lenne, ugyanis legutóbb nem tudtam megnézni ezt a zenekart, mert éppen őt ápoltam. Rákérdeztem, hogy biztos-e ez a program, mire azt felelte, hogy még nem tudja, majd meglátjuk, még megkérdezi az egyik haverját.

Miért nem hajlandó velem elindulni szórakozni?


2010. febr. 9. 22:21
 1/9 anonim ***** válasza:
megcsal!!! Xd
2010. febr. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Valószínű, hogy szégyell téged, illetve szórakozni egyedül akarna...
2010. febr. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ne izgulj már. nalunk is volt ilyen. de vegulis jobb tarsasaggal bulizni, mint kettesben, nem? csak beszéld meg vele.
2010. febr. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

rossz jel!

ha én nem akartam a csajommal menni az annak volt a jele h

nem érdekelt már a dolog annyira.beszélj vele

2010. febr. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ha rákérdezek, miért van ez, zavaros hablatyolásba kezd, aminek se füle, se farka. Ergo konkrét válasz nincs. Amint szóvá tettem, hogy megint ez a "haveromtól függ"-dolog áll fenn, ami nekem nem annyira esik jól, még azt is letagadta, hogy egyáltalán ilyet mondott volna, hogy még meg kell kérdeznie a barátját... Pedig azonnal mondtam, vagyis nagyjából 1 perc alatt elfelejtette, mit mondott.
2010. febr. 9. 22:30
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
h birom az ilyet.. a pasik olyan hulyek. jobb lenne, ha szakitanatok. :S
2010. febr. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

pasi tulajdonság a szelektív memória.(elfelejtettem mindent)

nekem 30éves korom után múlt el,rá is ment a kapcsolatom.

ne hagyd magad ,nagyon biztos a dolgában

egy szellemes és remélem nem bántó mondattal fejezném ki:

-azt a halat nem kell már fárasztani ami a szákban van.

2010. febr. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
mi a fene az a szák?
2010. febr. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szák = háló
2010. febr. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!