Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? A párom alig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? A párom alig akar kimozdulni, de velem se hajlandó nagyon eljönni pl most beíratkozásra se (komolyabb programokról már ne is beszéljünk. ) és ez nagyon rosszul esik. Othonülős típus. Mit vagy hogy csináljam hogy kimozdítsam a házból?

Figyelt kérdés
köszönöm a válaszokat előre is:) 21/L 2éves kapcsi
2009. aug. 28. 14:14
 1/4 A kérdező kommentje:
jav* Otthon
2009. aug. 28. 14:20
 2/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg mit csinálna szívesen!Valahova csak elmegy!focimeccs mozi vmi :) ha nem akar kérdezd meg h miért és mond el bátran h nagyon örülnél ha elkísérne mert nagyon rossz neked hogy egyedül kell menned.És találjatok vmi közös programot néha-néha,aztán hátha belejön :) sok sikert!
2009. aug. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

felejtős,hogy változik

néha-néha kihisztizhetsz egy-egy programot,de ugyis fogja huzni a száját.Nálunk is ez van.Mielőtt megismertem,állandóan buli,haverok,vagy akárcsak az éjszaka közepén kimenni kocsikázni...miota (2 éve) vele vagyok,azóta nélküle sehova (ha mégis,akkor azért nagy hiszti és engesztelehetm 2 hétig),vele is csak 2-3 havonta,inkább itthon üljünk,és filmezzük,pedig már elmondtam neki kismillioszor hol szépen hol kevésbészépen hogy ez igy nemoké huszonévesen.

Boltig (300méter) nem jön le velem,nemhogy máshová...

vagy hozzászoksz vagy ...


22/L (24/F)

2009. aug. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen ,kb nálunk is így van mint az utolsó hozzászolónál.Igen arra már rájöttem h változni nagyon sokat már nem fog:S Csak ez így meg annyira nem jó:S De nem akarok örökké hisztizni csak azért,hogy jöjjön el velem ide oda.Ebbe azthiszem egy idő után bele lehet fáradni.
2009. aug. 29. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!