Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudom elfelejteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elfelejteni még 1 év után sem?

Figyelt kérdés

Kb egy éve lett vége egy barátságnak, ami idővel szerelemmé alakult. Ezért is lett vége...

De azóta sem tudom kiverni a fejemből...félek soha nem fogok tudni senkit úgy szeretni, mint őt szerettem/szeretem... Volt valaki hasonló helyzetben? Elmúlik?


2015. febr. 4. 14:30
 1/7 anonim ***** válasza:
mintha én írtam volna ezt ki...nem tudom...szenvedek mint te
2015. febr. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hasonló cipőben járok,szintén kb 1 hete lett vége, csak nekem 3 éves volt....
2015. febr. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem is lassan 1 éve vége. Még mindig gondolok rá.

Egyébként, igen, elmúlik egyszer.

2015. febr. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hú, a 2. de félreértette a dolgokat :D

Nem egy évig tartott, és 1 hete lett vége, hanem 1 éve ért véget, a kapcsolat időtartamát nem tudtuk meg.


1 év nem olyan sok, de majd rájöttök...

Nekem kínzó 5 év után sikerült tovább lépnem...3-4 év után azt hittem, soha nen leszek túl rajta...de(majdnem) minden sebet begyógyít az idő...a szerelmi bánatra gyógyír.

2015. febr. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Leszel újra szerelmes, ne aggódjál.. Én is ezt hittem, aztán eltelt egy év és mást szeretek és persze gondolok a régi szerelemre, de már mint csak egy szép emlékre.
2015. febr. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Most úgy alakult, hogy nap mint nap a közelében vagyok. Így még nehezebb felejteni
2015. febr. 6. 21:37
 7/7 anonim válasza:

Én is nap mint nap a közeleben vagyok, mégis, 3 éve olyan iszonyatos kötél húz hozzá, az elérhetetlen, tiltott gyümölcshöz, amit nem tudok csak úgy megmagyarázni.

Emellett amikor azt hittem, túlléptem rajta, belekezdtem egy ma 10 hónapja tartó kapcsolatba, amit lassan be kell fejeznem, akármilyen tökéletes, mert nem tudok mit kezdeni az újonnan fellángolt érzelmeimmel.

2015. febr. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!