Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Sokkal fiatalabb fiú tetszik,...

Sokkal fiatalabb fiú tetszik, hogy szedjem fel?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok, van egy 17-18 éves fiú aki nagyon megtetszett nekem. Egy összejövetelen láttam rajta ahogy rám nézett hogy én sem vagyok közömbös számára. DE! Nekem van egy párkapcsolatom, sőt talán neki is. Én nem elszeretni szándékozom, csupán egy kis közös időtöltésre csábítanám :) Tudom, gonoszság, de én annak a híve vagyok hogy élj a mának, meg amit nem tudsz az nem fáj. Volt máskor is ilyen titkos kapcsolatom és nagyon izgi tud lenni. nem tart évekig, csak hónapokig és tényleg jóformán csak a szexről szól. Párommal nyitott kapcsolatban élünk, ő neki is szabad azt amit nekem, de nem kötjük egymás orrára, hogy ki kivel hol mit csinált. De itt most az a gond, hanem hogy akit kiszemeltem ezt nem tudja, és szerintem tart attól hogy visszautasítom, vagy egyszerűen tart a páromtól. Hogyan adhatnám tudtára hogy tetszik nekem, de nem én akarok kezdeményezni... A fiatalabb pasikhoz nem értek :$
2014. máj. 22. 06:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ha te nem kezdeményezel akkor ő nem fog.
2014. máj. 22. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ilyen egy b..i világot :)
2014. máj. 22. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De hogyan kezdjem? Ritkán futunk csak úgy össze. Gondoltam hogy ráírok face-en, de én meg nem vgyok az a chatelős típus. nem tudom mit lehetne vagy hogyan face-en beszélni vele, meg ott azért attól is tartok hogy nem tudom hogy ki látja vagy ki nem azt amit írok neki...
2014. máj. 22. 06:59
 4/9 A kérdező kommentje:
kedves második! A világ ugyanilyen volt 50-100 évvel ezelőtt is, csak akkor nem volt pl ilyen oldal ahova kiírják a kérdést és te megtudd. Annak idején a szénakazalba bújtak el egy huncut összebújásra. Soha senki ne mondja azt nekem, hogy aki egészséges szexualitással bír, az képes hűségesnek lenni sok-sok éven keresztül. mindig ilyenek voltak a nők csak a kommunikációs forradalomnak köszönhetően sokkal nyíltabbá vált ez.
2014. máj. 22. 07:02
 5/9 anonim ***** válasza:

face-en később lebuktathat. szerezd meg a telszámát.


te is voltál 17, vagy nálad kimaradt? menj oda szórakozni, ahova ő jár.

2014. máj. 22. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nálam kimaradt mert én 17 évesen jöttem össze a mostani párommal és azóta vele vagyok. munkahelyen meg házibulikban szokott előfordulni hogy ismerkedek, de ott mindig idősebb céltudatosabb pasik voltak, akikben dúlt annyira a tesztoszteron hogy nem érdekelte hogy van párom, kezdeményeztek. Ott inkább én voltam felszedve.De itt ilyesmiről szó sincs mert ő szerintem nem is gondolja hogy tetszik nekem meg fél.
2014. máj. 22. 07:10
 7/9 anonim ***** válasza:

oké, én idősebb vagyok nálad, és még emlékszem.

lehet, hogy ez a fiú fél, de nem azért, mert 17;)

2014. máj. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
fiatalabb pasikhoz nem értek... Háhá LOL.... Idősebbekhez nagyon....?
2014. máj. 22. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
akkor inkább én félek... a visszautasítástól. Nem szoktam hozzá, hogy visszautasítanak.
2014. máj. 22. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!