Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit érezhet miért csinálja ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kataokéja kérdése:

Mit érezhet miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

1 hete szakitottunk a barátommal csúnyán váltunk el... neki új barátnője van állitólag imádja,ezért nekem is lett egy uj barátom.

azt mondja felesleges azért együtt lennem az uj pasival h őt féltékennyé tegyem mert szarik rá,

ahoz képest folyton kérdezget róla stb.

van olyan h azt mondja leszarja de érdekli mert nem értem


2015. febr. 4. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:
"ezért nekem is lett egy uj barátom." Grat, de az exed sem jobb, hogy kérdezget.
2015. febr. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
"ett egy uj barátom." Óvodások csinálják ezt...felénk azért jár valaki-valakivel mert szereti! Nem mert hogy ha Pistinek van akkor nekem is legyen kivel.
2015. febr. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 elena95 válasza:
Hát valószinű hogy még mindig érez valamit irántad /exed/ de te ezzel nem oldassz meg semmit annyit hogy ha a srác akivel eggyüttvagy belédszeret és mindent meg tesz érted ,nem fer így bánni vele hogy te még mindig másikra vágysz ..hidd el.tudom.mit érzel ..de vay eldöntöd tovább lépsz és igazán megprobálod elfelejteni ..vagy akkor dobdd a srácot és bulizz,pasizz de semmi komoly.De azt nem.irtad kinek a részéröl volt a szakítás és miért?
2015. febr. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!