Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, pasik, férfiak! Titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, pasik, férfiak! Titeket zavarna ha párotok hajléktalan szálon dolgozna?

Figyelt kérdés

Szociális gondozóként dolgozok egy idősek otthonában de másod állásban el szeretnék helyezkedni és köztük van a hajléktalanszáló is . Jelenleg nincsen párom. Átlagosnak mondanám magam természetes szépségnek. Titeket zavarna ha kiderülne a párotokrol mit dolgozik vagy arról a lányról akivel randiztok??


18L


2015. febr. 4. 20:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem zavarna.
2015. febr. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
engem nem zavarna 17F
2015. febr. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 opened paradise ***** válasza:
Nem,ttiszteletreméltó hivatás.
2015. febr. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Istenem, dehogy zavarna. Mi ez a kérdés drága?
2015. febr. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem zavarna. Egy lánnyal, mikor ismerkedtem, ő azt szégyellte, hogy a Lidl-ben pénztáros... Miért ciki? Nem az. Ezt szereted csinálni, amíg te kényelmesen megélsz belőle, neked elég, csináld csak. De azért a jövőben jobb lenne, ha keresnél egy jobban profitáló állást.
2015. febr. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
11%

Nem okozna ez nekem gondot. Becsülném, hogy már ilyen fiatalon, és nem a lógáson jár az esze, hanem a munkán. Viszont, egyszerűen nem tudok elnéző lenni egy emberrel, ha nem tud helyesen írni ilyen idős korára. Szálló, nem száló. Ne haragudj, de nem értem a tanárokat sem. Hogy engedhetnek ki egy gyereket a kezeik közül úgy, hogy az a minimális helyesírási szabályokat nem ismeri? :O

De mondom, király vagy :)

2015. febr. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

mivel szociális gondozó a szakmám jelenleg ennél jobbat vagy külföldön találnék vagy eltartási szerződéssel járnék jól. Csak valami szinten mind kettőért a fiatalságomat kell adnom de későbbiekben nem lenne gondom.

Most csinálom a gimnáziumot e közben a jelenlegi munka helyemen meg indul német nyelv tanfolyam ami végén majd nyelv vizsgát is kell tennem. Valószinű kell egy szerződést aláirni mivel csak ugy az ölembe nem fogják adni az ingyen nyelvvizsgát .

persze amint meg lesz az érettségim tanulok tovább valami jobban profitálobb szakmát de addig még van 2,5 évem és jelenleg úgy állok hogy költöznöm is kell itthonról. és ezért kell keresnem egy másik állást.

2015. febr. 4. 20:26
 8/11 A kérdező kommentje:
Úgy akartam írni hogy szálló hezitáltam is rajta picit hogy most hogy lenne a helyes mert hibásnak jelezte be a számítógépem! Sajnálom azt hittem Én vagyok a buta de ezek szerint akkor a gép!
2015. febr. 4. 20:28
 9/11 anonim ***** válasza:

Én büszke lennék egy ilyen csajra...

Tudom hogy majdnem mindenre sok pasi itt ezt mondja, de tényleg ez azért valami.

2015. febr. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mivel hasonló területen dolgozom, ezért nem zavarna.
2015. febr. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!