Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eltudom érni hogy velem lakjon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltudom érni hogy velem lakjon?

Figyelt kérdés
Sziasztok ne haragudjatok a helyes írásom miatt soha nem szerettem a lényeg hogy van egy 2 éves kapcsolatom én 18 éves vagyok a lány 17 össze szeretnénk költözni de szülei ki akadnának de halottam olyant hogy ha valameik fél nagykorú és ha a kiskorú azt mondja hogy a nagykorúval szeretne lenni akkor nem szolhatnak bele kérlek szépen segitsetek valami megoldást találni előre is köszönöm szépen

2015. febr. 5. 05:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
És hova mennétek, albérletbe, vagy van saját kecó?
2015. febr. 5. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen saját kecó lenne :)
2015. febr. 5. 05:27
 3/11 anonim ***** válasza:
De miből? 100 ezres gyári munkás fizuból?
2015. febr. 5. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A pénzvnemlényeg gazdagságban élek több a pénzem mint eszem :)
2015. febr. 5. 05:39
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha már 2 éves a kapcsolat, nem tudjátok kivárni hogy a partnered is betöltse a 18-at?
2015. febr. 5. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kitudnám de nincs valami jo élete nem engedik nagyon sehova nem festheti haját nem vehet magának semmit a Szülei nélkül srb.. BÖRTÖN FEELING értitek?
2015. febr. 5. 06:01
 7/11 A kérdező kommentje:
Stb...*
2015. febr. 5. 06:02
 8/11 anonim ***** válasza:
Amíg nincs 18, addig a szülei szabják meg, hogy hol lakjon. Természetesen nincs olyan szabály, hogy te mint random nagykorú elviheted a szüleitől csak úgy.
2015. febr. 5. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Költözzön hozzád, akkor majd kiderül, hogy a szülei mennyire akadékoskodóak. Ha nem vitetik haza rendőrrel, akkor nyertél. A nagykorúsítás mire lezárul, addigra már úgyis nagykorú lenne, szóval tárgytalan.
2015. febr. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :)
2015. febr. 5. 16:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!