Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nők titeket kényszerít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők titeket kényszerített már a párotok/férjetek szexuális együttlétre úgy, hogy ti nem akartátok?

Figyelt kérdés

2015. febr. 5. 08:04
 1/3 anonim ***** válasza:
62%

Nem. Inkább olyan van, hogy éppen eszemben sincs a szex, nem gondolok rá meg semmi, de akkor a barátom megkíván(ja) és rám mászik. Múltkor pl. mosogattam és akkor jött ki a konyhába mögém. Elkezdett simogatni, aztán leszopatott és végül ott a mosogatónál elkapott. Lerendezte aztán ment vissza szobába.


Az ilyeneket nem nevezném akaratom ellen valónak, mert amikor jön és látom rajta hogy mit akar, akkor általában én is megkívánom őt. Ugyanígy pl. van hogy menstruálok és akkor is ő mondja hogy szexeljünk én meg belemegyek és végül élvezem.


Nekem mindig ez volt a normális és nem tudok olyat elképzelni hogy éppen ne kívánnám a szexet, ha a másik is.

2015. febr. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
94%

Nem. Nem is tudnám akkor szeretni, nem tudnék vele maradni, ha ilyet tenne.


De mondjuk én sem használom "eszközként" a szexet, nem játszmázom vele úgy, mint azok, akik egyfajta "büntetésként" használják a szex-megvonást, vagy gyakran utasítják el a párjuk közeledését.


Ahhoz nagyon fáradtnak kell lennem, vagy esetleg betegnek, hogy ne legyen kedvem szeretkezni, és elutasítsam a Párom közeledését (de erre eleve tekintettel van), egyébként meg örömforrás, meg nekem túl a fizikai gyönyörön érzelmi szükséglet is, szóval kb. ugyanannyiszor kezdeményezek, mint ő.


Mielőtt esetleg félreértenéd, még véletlenül sem azért írtam le ezeket, mert azt akarnám mondani, vagy akár csak sugalmazni, hogy akit úgy kényszerít a párja az együttlétre, hogy ő nem akarja, ott részben a nő lenne a felelős, vagy hibáztatható ezért.


Semmilyen körülmények között nem tartom elfogadhatónak, amit írtál. Ha nagyon eltérőek egy pár szexuális igényei, arra lehet megoldás keresni, ha mindkét félben megvan a szándék, és szeretnének együtt maradni, vagy lehet szakítani, elfogadva, hogy nem tudják megadni egymásnak, amire a másik vágyik, a testi-lelki erőszak viszont se nem megoldás, se nem elfogadható.

2015. febr. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
16%

Igen, rendszeresen előfordul, de mi BDSM kapcsolatban vagyunk. Általában az van, hogy menet közben én is felizgulok, vagy ha nem, akkor a szex után kb. fél napig haragszom rá és meg vagyok sértődve. Az aktus alatt és közvetlen azután, rosszul érzem magam és fáj (lelkileg), hogy ezt teszi velem, de pár óra múlva meg csak mosolygok az egészen. :)

L

2015. febr. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!