Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 15 évesen arra kényszerített...

15 évesen arra kényszerített az anyám hogy pénzért szexeljek mert hogy nincs pénz. Fel lehet ezt valaha is dolgozni?

Figyelt kérdés
2014. szept. 8. 10:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%

Nem hiszem.

Ha nem kamu a kérdés, akkor igazán sajnállak.:( Korodbeli vagyok (lány).

2014. szept. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
67%
akarat kérdése, persze, hogy fel lehet... sőt úgy kellene hozzá állnod, hogy fel lehet és fel is kell (Y) sok sikert hozzá, ne nézz hátra mert fel fogsz bukni, csak előre nézz és ne gondolj a múltra, mindenben van pozitívum, lehet, hogy abban a dologban kevés de legalább hamar megmutatta az élet, hogy milyen kemény is tud lenni, ami nem öl meg az megerősít
2014. szept. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ez mikor történt?
2014. szept. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
97%

Azt ugye tudod, hogy ez bűncselekmény?

Ha igaz, és nem kamukérdés, akkor ez nagyon súlyos történet. Hány éves vagy most? Voltál pszichológusnál? Egyáltalán tudja valaki, meg tudtad beszélni valakivel?

2014. szept. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
29%
Már elkezdődött a suli nem???? Akkor miért nem vagy ott?? Ez a kérdés kamu!
2014. szept. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%
valószínűleg azért mert már nem 15 éves ....
2014. szept. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Már nagyon sok idő telt el azóta felnőtt vagyok. De mai napig nem tudtam feldolgozni és eszembe jut és olyan dolgaim vannak hogy ha valaki hozzamer összerezzenek rosszul vagyok pl buszon is, vagy bárhol. Undorodom ha valaki hozzámér. Voltam persze pszichológusnál, pszichiáternél de sajnos nem segített pedig sokat költóttem erre. Azt veszem észre őket is csak a pénz érdekli, és az orvos meg csak győgyszereket írt. Ha tudnátok hány félét ez nem jó, akkor azt amazt aztán jó zombi voltam tőlük így ez nem opció. Irigylem azokat akik átlagos rendes normális családban nőttek fel.
2014. szept. 8. 10:46
 8/16 anonim ***** válasza:
32%

Ennyi kamu kérdést:D

Látszik, h hétvégén Dorogi Gabi milyen riportot csinált.

Olyat nem akar, amiben a tinik iskolában a gépet a tanár által meghatározottak szerint használják és nem a Gyakorit nyomkodják?

H a rák eleszi a gyomrukat;)

2014. szept. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

én alapvetően elhiszem amit írsz, ha kamu akkor kamu nem érdekel, alapból úgy állok a kérdéshez, hogy valós


próbáld meg ezt természetes módon feldolgozni, azt, hogy ami megtörtént azon már nem változtathatsz, élsz és ez a lényeg, el kell fogadnod ami történt, szembe kell nézned vele


ez csak tőled függ, ezért ne tedd tönkre magad, nem a te hibád, gondolkozz el ezen

2014. szept. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
De szerintettek hogy lehet egy anya ilyen?
2014. szept. 8. 10:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!