Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nagyon hiányzik egy lány az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hiányzik egy lány az életemből. Viszont a munkám miatt nem megy. Hogyan tudnám túltenni magam ezen?

Figyelt kérdés

Néhány hete szakítottunk a barátnőmmel. Jelenleg ugyebár nem dolgozom, de ha visszamegyek, kb havonta leszek csak itthon. (kamionsofőr) Nem várhatom el egyetlen lánytól sem, hogy ebbe így belemenjen, és így kezdjen velem komoly kapcsolatot.

Viszont most egyre jobban hiányoznak, az ölelések, a csókok, és hogy valakinek fontos legyek...:/ Rossz egyedül lefeküdni, és egyedül ébredni minden áldott reggel.

Érzelmes srác vagyok. Nagyon nagyon szeretnék valakit aki szeret, de egyszerűen ez így nemfog menni :/

Hogy valakit akit magamhoz szorítok, és érzem hogy szeret, szemmebe néz, megcsókol, és látom benne a tüzet...


Mikor lesz jobb? Mikor nemfog fájni? mikor emésztem emg, hogy egyedül vagyok, és senkinek sem vagyok fontos? :/


22/F



2013. aug. 23. 09:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Tanulj ki egy szakmát, és menj el melózni egy fix helyre. Nem megér ennyit a boldogság? Szerintem de...
2013. aug. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Elsőnek igaza van, tényleg gondolkodhattál volna egy kicsit előre. Király dolog kamionosnak lenni, jól keres, meg sok helyet látsz, de a család az lehetetlen amellett :/

Mérlegelni kell hogy melyik a fontosabb. 22 évesen még nem késő nekiesni valami 2 éves szakmának.

2013. aug. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
1-2 hónap és megszokod. Kamionosként lehet hajtani eleget ahhoz, hogy ne legyen időd ilyeneken nyavalyogni. Aztán ha ügyesen tudsz seftelni, pár év alatt összeszedhetsz annyi pénzt, hogy egész jó nőket is megkaphatsz.
2013. aug. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Minden desztináción legyen egy nőd. Ne akarj komoly kapcsit, virítsd a lét.
2013. aug. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 viktor123456 ***** válasza:
A Kamionsofőr szakma ilyen. A kxrvázás marad. :-)
2013. aug. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha nem megy egyedül, akkor válts szakmát, vagy menj belföldi autóra dolgozni. Ha nem adod fel a kamiont, minden parkolóban találsz egy lányt, aki megölel jó pénzért.

Döntened kell!

Az élet így működik.

2013. aug. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én is kamionsofőr akartam lenni kiskoromban.
2013. aug. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

csak végső megoldásként jött ez a kamionoskodás..:/ nem akartam, de ígyjött össze.


aza baj, hogy pénzt kell szerezzek, ohgy egyakltalan szakmat kitanulhassak, vagy fősuli, bármi...ugyhogy addig maradok, én meg én, magad uram, ha senkid sincsen..:/ :(

2013. aug. 23. 12:33
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem kell aggódni: ha keményen fogsz hajtani, mellette pedig rendesen nyomod az ügyeskedést, hogy pénzed is legyen, nem lesz időd és energiád arra, hogy hiányozzon a barátnőd.
2013. aug. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy te kamionsofőr. Én utánanéztem, mennyibe kerül, először is kell egy úrvezetői, aztán meg kell fejelni egy C-vel, aztán E-vel, aztán PÁV II., aztán GKI, aztán nemzetközi árufuvarozói OKJ. Van fogalmad mennyibe kerül ez? Mindenesetre hétjegyű. Ja, és egy nyelvvizsga is kell mellé. Ezeknek az árából akár egyetemet is végezhettél volna. Én ezért nem lettem kamionsofőr, mert ez egy rahedli pénz.
2013. aug. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!