Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Heti egy összeveszés belefér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heti egy összeveszés belefér egy friss kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Nem megcsalásos összeveszésről beszélünk, csak kisebbről, de azért nemis azon veszünk össze, hogy milyen filmet nézzünk, tehát...néhány órán keresztül veszekszünk, aztán kibékülünk. Heti egy ilyen belefér? Egy hónapja vagyunk együtt. Nekem belefér, mert szeretem, és ő is szeret, de nem akarom h emiatt kiábránduljon belőlem. Fogjam vissza magam?

20/L


2015. febr. 6. 00:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Figyelitek a naptarat h "na ma kedd van, veszekedjunk"? :o


Minek teszitek a veszekedest rendszerre?

2015. febr. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
attól függ,hogy min veszekedtek,de lehet nem ártana visszafogni magad,nekem ez exemnél addig fajult,hogy már a spanoktól akart eltiltani,a hobbimtól,megakarta mondani,hogy mit cisnáljak és mit ne....és igen,totálisan kiábrándultam belőle
2015. febr. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez nem összeveszés, ez vita. A viták teljesen normálisak, jó, ha meg lehet őket beszélni, meghallgatjátok a másik véleményét, válaszoltok rá, pattog oda-vissza - persze ha sértődés a vége, az nem jó. Bár a néhány óra az túlzásnak hangzik még így is. Majd összehangolódtok!
2015. febr. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Min lehet órákon keresztül veszekedni ami nem megcsalásos vagy olyasmi veszekedés? Heti egy elég gyakori szerintem ha ilyen komoly veszekedésekről van szó.
2015. febr. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem havi egy is sok lenne. Ha csak egyszer vitatkozunk pár szóban, már attól rosszul érzem magam... de ha ez rendszeres is, és órákig tart, az már nagyon nem jó. Az ilyen állandó viták általában tönkreteszik a kapcsolatot, szerelem ide vagy oda. Senki nem szeret veszekedni... Amúgy hogy érted, hogy visszafognád magad? Ezek szerint te gerjeszted a vitákat? Min szoktatok veszekedni?
2015. febr. 6. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mielőtt vitát kezdeményeznél, gondolj bele, hogy milyen jó reggelente mellette kelni, milyen jó vele lenni, stb., aztán gondolj bele, hogy milyen szar lenne nélküle, ha egy vita miatt szétmennétek.
2015. febr. 6. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Friss kapcsolatba pont nem fér bele, mert ilyenkor elvileg a "rózsaszín köd" miatt még előzékenyebbek és elnézőbbek vagyunk a másikkal. Mi lesz akkor később?

Már most nem bírjátok ki veszekedés nélkül, akkor hagyni kell az egészet a fenébe, semmi értelme.

2015. febr. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!