Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Adna nekem valaki párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adna nekem valaki párkapcsolati tanácsot? 21L

Figyelt kérdés
A párommal 4,5 hónapja vagyunk együtt, de sajnos nagyon gyakran vannak veszekedések általában irreleváns dolgokon. Én kicsit érettebb vagyok, ő sok mindenben még éretlen (a korunk az megegyezik). Nagyon szeretem őt, viszont a sok gyerekes vita egyre inkább eltaszít. Mit tanácsoltok? Hogy kellene megoldani ezt a problémát? Nehéz tőle elszakadni és inkább megoldani szeretném, mint eldobni, viszont egy külső "szemlélő" véleményére kíváncsi lennék.

2015. febr. 6. 03:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Túl jónak gondolod magad,az a baj-.-
2015. febr. 6. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Külső szemlélőként elég nehéz így írni, mivel nem ismerlek titeket...


megoldásom több is lenne, viszont nem biztos, hogy tetszene.

2015. febr. 6. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nyugodtan írd le a véleményed, érdekel :)


Rosszul fogalmaztam, nem nagyképűségből írtam, hogy érettebb vagyok, nem ez a célom vele.

2015. febr. 6. 03:34
 4/12 Vacuolum válasza:
Ha te sokkal érettebb vagy minek mész bele gyerekes vitákba?
2015. febr. 6. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 bandi6891 ***** válasza:

Ezért van az hogy a nők kicsit idősebb férfiakat keresnek maguk mellé.Gondolom te nem bírsz várni ezzel éveket amíg csak agyban felnő még jobban,nem hiszem hogy ez hónapok kérdése.Egy dolog az éretlenség egy dolog pedig az ha valaki játékot űz a másikkal,talán nézz utána hogy az emberek milyen destruktív szerepjátékot szoktak játszani a másik féllel a párkapcsolaton belül,múlt héten vagy 2 hete láttam egy műsort erről és nagyon durva,szóval így láttatlanba ilyen kevés infóval csak ennyit tudok mondani.


Vagy ha tényleg durván bele megy ebbe a vitázásba és egy beszélgetés alkalma(mond meg neki) után sem változtat akkor talán érdemes elgondolkodni hogy tényleg boldog leszel e mellette.

2015. febr. 6. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Ha mar ilyen kevés idő után veszekedtek ebből jó nem lesz és ha vele akarsz maradni soha nem leszel mellette boldog, ezt jól jegyezd meg !!!Könnyebb most szakítani mint majd egy közös gyerek után ! Majd írd meg privátba hogy döntöttel!
2015. febr. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Leírnád pontosan min szoktatok veszekedni?

Ha úgy gondolod írd meg privátba....

37F

2015. febr. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Miből vannak a viták? Nevelni akarod? Én eddig azt tapasztaltam, hogy a csajok igénylik jobban a vitát, különösen piros napok körül, mert jó érzés nekik néha kikiabálni magukat. Eleinte én ehhez nagyon nem akartam partner lenni, csak mosolyogtam rajta, vagy arrébb álltam, de ezzel csak elmérgesítettem a helyzetet, hogy annyira sem becsülöm őt, hogy végighallgassam.


Azóta már finoman ilyenkor én is felemelem a hangom, és jellemzően hagyom, hogy a vita úgy végződjön, hogy "belátom", hogy az ő nézőpontjából nézve neki valóban tökéletesen igaza van, de az én nézőpontomból egy kicsit nekem is, próbálok a jövőben egy kicsi még jobban igazodni hozzá.

2015. febr. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
türelem
2015. febr. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm az eddigi válaszokat!


Nos, a vitáink semmiképp sem nevelő célzattal alakulnak ki. Elfogadom az embereket úgy, ahogy vannak, a páromat is így szeretem. Többnyire ott alakul ki vita, hogy egy-egy dologban ütközik a véleményünk és mindegyikünk a saját álláspontját védi és nagyon nehezen nyitunk ebben a másik felé. Próbálom kerülni a nézeteltéréseket, viszont sokszor én sem értem, de egyik percről a másikra már "áll a bál". Ezek a viták nem durva veszekedések, de ilyenkor mindig rossz, hogy ennyire eltávolodunk egymástól arra a egy-két órára és utána is még van egy kis távolság.

2015. febr. 6. 11:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!