Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha tudja, hogy mikor van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tudja, hogy mikor van a szüli/névnapom miért nem köszönt fel a párom? Én most nem nagy ajándékra gondolok, csak két szóra, és hogy eszébe jussak.

Figyelt kérdés

2015. febr. 6. 11:45
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2015. febr. 6. 11:58
 12/23 A kérdező kommentje:
de ő miért felejt el?
2015. febr. 6. 12:01
 13/23 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy elfelejt, még csak dél van. Lehet, hogy valami különleges ajándékkal készül, meglepi.
2015. febr. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
mert egy bunkó, ilyennel nem kell foglalkozni
2015. febr. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
nem hozom neki szóba, hátha eszébe jut
2015. febr. 6. 12:05
 16/23 anonim ***** válasza:

Engem a pasim hívott fel utoljára születésnapomon. Egyébként kedves, figyelmes és nap végére totál kiborultam (már két napja távol volt) és gyakorlatilag mai napig nem érti, hogy mi volt a bajom ezzel, hiszen este 8 körül mégiscsak vette a fáradtságot és különben is meg volt beszélve, hogy melyik nap ünnepeljük.

Néha kicsit bumfordiak, ha egyébként nincs baj köztetek és még ma köszönt akkor nem kell ezen aggódni (addig meg felesleges, mert azzal úgyse változtatsz a dolgon).

Örülj a többi köszöntőnek :D

Boldog Névnapot!

2015. febr. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Még hosszú a nap, felköszönthet.
2015. febr. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Ő is ilyen, és nem érti, hogy miért bánt, ha bunkó, mert Ő nem úgy gondolja, hogy az. :) Ma már nem találkoztunk, majd vasárnap, de beszéltünk ma facebookon, meg tegnap telefonon, és megbeszéltük, hogy ma ő hív. talán nem felejt el, mert az nem ritka, tudom sok dolga van, de ennyi azért jól esne. De nem bántóm emiatt, felesleges lenne.
2015. febr. 6. 12:11
 19/23 anonim ***** válasza:
Boldog névnapot Dóra, vagy Dorottya? :D
2015. febr. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2015. febr. 6. 12:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!