Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi történt velünk, nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt velünk, nagyon unalmas vele élni?

Figyelt kérdés

Ez egy nagyon szépen induló szerelem volt, interneten ismerkedtünk meg és egymásba voltunk esve, sok fele mentünk nem jelentett gondot egymás jelenléte, olyan kis szerény volt.

Eleinte ha össze is kaptunk , ő csendben volt, nem válaszolt vissza, nem vitatkozott velem, hamar teherbe estem még a házasság kötés előtt, várt gyerek volt, és még terhesen összeházasodtunk , de napról napra egyre jobban visszaszólalkozott, sőt volt hogy ő kezdte a vitát, elkezdett kötekedni, a fejemhez vég dolgokat, hánytorgat,de amikor megszületett közös gyerekünk ő bele merült mélyen az ivászatba és onnantól kezdve szinte napi szinten iszik, nem berúgásig de iszik.

Hiányzik neki ha nem iszik, remeg a keze a sörért.

Menekült sokáig a gyerek nevelés foglalkozás elől, meg sem fogta eleinte, nem tudott vele mit kezdeni, nem érdekelte a felelősség én meg rá akartam erőltetni mikor már nem bírtam idegileg, de akkor sem lehetett rá számítani 100 % ban.

Rengeteg ügyintézésen, akadályba ütközve, sok pénz kiadásba ütköztünk, és úgy érzem terhet jelentek neki.

Azt veszem észre hogy én nem is ő bele szerettem bele hanem az írásába, másként ír , másként beszél videóba, mint élőben, lehet ő is így van vele csak nem meri mondani.

Sokkal több mindent ír le mint személyesen beszél, nincsen közös témánk, egyedül akar menni mindenhova, uralkodni akar rajtam, cselédjének használ,úgy érzem nem vagyok jó neki csak arra hogy kiszolgáljam meg néha eljuttassam a csúcsig.

A gyerek születése után fordult ki magából, akartuk mind a ketten a babát de szerintem ő nem számolt rá hogy ez mind mivel jár és nem volt felkészülve rá.

Egész nap a számító gép előtt ül, nem hallja ha hozzá szólok, elvárná hogy ne is beszéljünk csak vigyem be neki amit kér.

Nem járunk el sehova, állítólag a gyerek miatt mert egyikünk sem akar kellemetlen helyzetbe kerülni a gyerek miatt.

Meg nincs is kihez.

Nekem nincs barátnőim neki meg a haverjaihoz nem való gyereket vinni.

Annak meg semmi értelme hogy én ott hallgatóság vagyok , ott is a gyerekkel foglalkozok ők meg beszélgetnek, akkor inkább menjen egyedül a haverjaihoz.

Minden napom ugyanúgy telik, nem történik semmi.

A férjem nem szeret velem jönni sehova mert meg van a magam véleménye és fél nehogy leégessem, és mert a gyerek miatt mindig sietünk vissza.

Itthon felemeli a hangját, szidkozódik ha nem sikerül valami.

Mostanában hogy egyedül vagyok és unom magam elég sokat szeretnék vele lenni de ő azt mondta hogy rátapadok és nem hagyom levegőhöz jutni, hogy nem tud egy filmet végignézni úgy hogy ne kéne engem látnia vagy válaszolnia.

Én amikor egész nap nem beszélek senkivel örülök ha otthon van és van kihez szólni.

De ő meg inkább olyankor csak pihenne.

Megbeszéltem már vele ezerszer hogy ő vegyen vissza a hangjából az elvárásaiból, én meg hagyom pihenni.

Túl sokat látjuk egymást, nem tudok úgy közlekedni a házban hogy tudom hogy itthon van és nem szólhatok hozzá.

Szeretem, és ő azt kéri tőlem hogy ne foglalkozzak vele, ne szóljak hozzá hagyjam pihenni, persze nem szó szerint így mondta de erre terelte a szót.

Úgy érzem nem kapom meg azt a szeretgetést ölelgetést amit én elvárok.

És nem fer velem csupán azért mert ő a pénzkereső.

Én napi 24 órában legyek toppon ő rá sem néz a gyerekre ha nem akar, ő meg elmegy heti 32 órában dolgozni és utána végigpiheni a 148 órát összesen. az az nappal dolgozik éjjel pihen és utána pihenés.

És nem tudja kipihenni magát!

Most is már előre 1 héttel be kell jelentenem ha azt akarom hogy 2-3 órát legyen a gyerekkel.

De mikor mondom neki akkor közben sóhajtozik, jajgat , unott arcot vág , mintha azt mondtam volna hogy adjon nekem egy millió forintot a nincsből gyorsan, olyan gondterhelten viselkedik olyankor, mintha egy hatalmas dolgot kérnék tőle.

Ha nem mondom neki hogy figyeljen rá , akkor tőle a gyerek a plafonra is mászhat, múltkor mellette szedte szét a csavar készletet.

És ott volt mellette 1 méterre, úgy bele volt bújva a számítógépbe.

Szerintetek ha hagyom pihenni az az egész nap nem váltunk csak 2 szót esetleg hogy eszik e, akkor változni fog valamit a kapcsolatunk?

Vagy egyre mélyebbre süllyedünk?



2015. febr. 6. 14:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de ez nem párkapcsolat... Szegény gyerek:/
2015. febr. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sajnálom,de jobb lenne nektek KÜLÖN fizikálisan is.
2015. febr. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Menekülj!

Én 8 évig hagytam így alázni magamat, a saját lakásomban kellett meghúzni magam. Nem változik, az én párom ugyanilyen érzéketlen és bunkó volt. Egyszer vettem egy nagy levegőt, szétváltunk, elsirattam. Később lett egy új kapcsolatom, azt nem lehet elmondani, hogy mennyire más és fantasztikus. Szeret, imád, körülrajong, szeretget. Én is imádom és boldog vagyok.

2015. febr. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Minél előbb vess véget ennek a kapcsolatnak mielőtt neked vagy a kicsinek esik baja. Itt nem neked változni és változtatni hanem neked és valószínűleg ő ezért nem fog tenni. Szedd a cuccod, a picit és költözz, ha szeret még, vagy a lelke mélyén fontosak vagytok neki akkor majd észhez kap és megküzd érted, ah pedig nem, akkor SOKKAL JOBB lesz neked nélkül!

Menj, a kicsi érdekében is. MErt ha csak egy fél órára is ráhagyod (mert kénytelen vagy néha ráhagyni) mit ad Isten történne valami tragédia az apja felelőtlenségéből, sosem fogod megbocsájtani magadnak.


Azt meg végképp ne várd meg míg az alkohol meg a nemtörődés miatt esetleg tettlegességhez folyamodjon mert épp "megzavartad".


Értelmes, felelősségteljes Nőnek tűnsz, ennél te sokkal de sokkal többet érdemelsz, ahogy a gyermeked is. A gyereknek is szüksége lesz egy apára de nem ilyenre. Ha jól vettem ki a szövegből még kicsi a gyermek. Ne add meg neki azt a lelki sérülést, amikor tudatosul benne hogy nem kell az apjának. Akkor inkább nőlljön bele abba hogy anya és apa külön van, mintsem nap mint nap lássa és érezze hogy nincs apja.


Jogod van boldognak lenni, de ezt ettől az embertől nem fogod megkapni. Ne félj, meglépni! Lehet hogy te szereted, de ez csak ragaszkodás. Te magad is tudod, hogy ez a helyzet tarthatatlan hosszú távon. A cselédjének néz nem a feleségének és közel sem Nőnek.


Ismerem az internetet és az itt való ismerkedést, itt mindenki más... Írásban, sokszor idegennek sokkal könyebben kinyílik az em ember de ez a valóságban sokszor érdektelenségbe torkollik. Itt lehet minden sztorin szépíteni hogy érdekesebb lehet, kiszínezni a valóságot,de az életben nem. ahogy látszik ő ezen már nem is erőlködik. Ha a mai napig neki az internet fontosabb mint a családja akkor nincs miről beszélni.


Ez nem a te hibád és mint mondtam nem neked kell változni és meghajolni előtte. Attól hogy jelenleg ő a kereső a családban mert te a picivel vagy, nem jogosítja fel arra hogy tárgyként kezeljen!!!

2015. febr. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

NEM : Itt nem neked változni és változtatni hanem neked és valószínűleg ő ezért nem fog tenni.


*Itt nem neked kell változni és változtatni hanem neki...


Bocsánat elírtam.

2015. febr. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ő sosem változtatna semmin, ő így lett nevelve hogy ki van szolgálva és el is várja.

Ha én nem teszem meg akkor anyósom ugrálja körül.

Ma etettem a gyerekemet és ő meg leült cigizni mellénk, aztán jött az hogy csinálj mán 1 kávét , de az benne a poénos hogy jön a foga a kicsinek és pár percem van csak hogy meg tudjam tömni, és nem hagytam abba az ő kedvért, örültem, hogy végre eszik a gyerek, de ő nem tett volna fel magának kávét,mondtam neki akkor ha annyira fontos sürgős a kávé szóljon a tesójának, és szólt neki, lefőzette de nem is ivott belőle mert már ment is itthonról , nem várta ki.

Ráadásul ma úgy ment el hogy nem is köszönt el, észre sem vettem mikor lépet le.

Az benne a poénos hogy egész nap 1 falatot nem evett a férjem ma szinte egész nap Úton volt, és ilyenkor csak a sör.

Gondolom akkor estére jól be fog most rúgni mert nem evett egész nap semmit.

Tudnék annyi mindent mesélni hogy mennyire fontos neki a sör az ivászat a családja helyett.

Ő úgy gondolja hogy úgy élhet mint aki szingli oda megy ahova csak akar.

Volt egy időszak hogy nem mert elmenni haverokhoz csak úgy mert tudta ő is meg én is hogy csak inni megy és én veszekedtem rá előre.

Most a hetekben elengedte magát , minden féle ügyekben kell mennie, és kihasználja hogy úgy sem szólhatok érte,pl ha számítógépet kell javítania stb....A családi szeretetet pénzel akarja lerendezni az az szerintem ezzel akar letudni.

Volt olyan hogy elküldtem a gyógyszertárba sürgősen a gyereknek fél nap után előkászálódott ittasan és még vissza is ment tovább inni.

2015. febr. 6. 16:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha jól értem, távkapcsolat volt a tiétek. Hát, ez az eredménye.
2015. febr. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!