Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom családja ki akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom családja ki akar készíteni? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Röviden megpróbálom leírni,hogy kezdődött ez az egész.A párommal 1 éve jöttünk össze,viszont van köztünk 10 év.Minket sosem zavart, mindig is úgy éreztük,hogy teljesen összeillünk,szellemileg és testileg is egyaránt.Az én szüleim sosem ellenezték,sőt,nagyon is szeretik!Viszont ez fordított esetben sajnos nem így van.Amikor a testvére megtudta,hogy engem szemelt ki magának a párom,akkor teljesen ellene fordult,felhívta az anyukáját (mármint az anyósomat) és mindenfélének elhordott engem,teljesen valótlan dolgokat állított.Párom testvérének van egy menyasszonya,na az maga a pokol! Mindenkit kritizál azt hiszi nincs nála jobb,engem is mindig kritizált,lenézett.Persze ő beszélte tele anyóskánk fejét. Ez a nő ott a kedvenc.Lényeg a lényeg,a hétvégén összevesztünk a párommal,amit anyóska hallott,és most én vagyok a rossz,engem néznek le,utálnak,és úgy gondolják nem vagyok méltó abba a családba! Jogtalanul bánnak így velem,én mindig foglalkoztam velük,ajándékot vittem névnapra/szülinapra,de ők elfelejtették az enyémet.Hétvége óta nem voltam náluk,s nem is szeretnék meg.Minden napos a veszekedés mert anyóska telebeszélni a fiát.Nem tudom mit tehetnék.Próbáltam beilleszkedni,de nem megy,hisz nem engedik!


2015. febr. 6. 14:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
63%
Állítsd választás elé, vagy te vagy a család.
2015. febr. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
90%
Drága párodnak ki kellene állnia melletted, ha ez nem megy, akkor nincs miről beszélni.
2015. febr. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
43%
Ide nem fogsz beilleszkedni soha,ahol Mar a kezdeteknel problema van az gaz.
2015. febr. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
55%

Na és, hogy van az 10 év korkülönbség?

Összeköltözés, különköltözés???

A választás elé állítás nem a legjobb történet.

2015. febr. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Nem tudom,mit tehetnék.Nagyon rosszul esik,hogy így vélekednek rólam,miközben nem érdemlem meg!
2015. febr. 6. 14:25
 6/21 anonim ***** válasza:
42%
mutasd meg nekik ezt :/
2015. febr. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
A párom már tavaly is külföldön dolgozott,ami azt jelenti hogy tavasztól kezdik,2 havonta járnak haza,1 hétre.Ez decemberig megy,ezért nem látjuk értelmét az összeköltözésnek.Mert hosszabb táv amit itthon van az maximum 4 hónap.
2015. febr. 6. 14:26
 8/21 anonim ***** válasza:

Egyáltalán ne találkozz a párod családjával!!!!


Ha a párod szüleinél laksz,azonnal költözz el...más megoldás nincs.

2015. febr. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Szép lassan, szisztematikusan kezd el mérgezni őket ...
2015. febr. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Minél idősebbekés függetlenebbek vagytok, annál inkább lehet tenni erre a problémára.


Ez a szitu pl. 14/24 évesen botrány, 16/26 évesen ehh necces, 20/30 évesen megoldható, 35/45 évesen meg valszeg fel se merül.


Ezen kívül az egész nagyban függ attól, hogy milyen a kettőtök viszonya, illetve egyénenként a viszony a családdal.

2015. febr. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!