Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kapcsolat egy nős férfivel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolat egy nős férfivel?

Figyelt kérdés

Elváltam. Két évig volt egy szenvedélyes szerelmi kapcsolatom. Én szakítottam meg egy éve, bár még mindig szeretem. Nehezen törődött bele, nem nagyon ment neki, inkább külföldre menekült. Azóta vannak fiúk, pasik, akik nyomulnak, egy-egy közelebb is kerül hozzám (néha egész közel), de nem vagyok azóta sem szerelmes, nincs állandó barátom. Egy korábbi ismerősöm, aki házas, megkeresett, mikor megtudta, hogy elváltam. Nem akartam nős pasit. Nem szeretem a hazugságot, viszont szeretem felvállalni, akivel járok, aki mellettem van, nem akarok függni egy másik családtól... szóval a hátam közepére kívánom az egész helyzetet, de nagyon jó vele az ágyban. Nagyon! Testileg teljesen összeillünk, felszabadultak vagyunk, izgalmas, szenvedéllyel teli minden együttlét. Hiányzik, ha nincs velem. De a szex hiányzik, nem ő egészében. Ő eléggé odavan értem... de hát ő sem él velem... nem osztjuk meg az életünket stb.

Tudom, hogy zsákutca, hogy rombolja a lelket... stb. De egy éve nincs pasim! Szeretek szeretkezni... úgymond ideálisak vagyunk egymásnak erre. Be kellene fejeznem... De eldöntöm, hogy vége, aztán másnap már megint vágyok rá, hogy vele legyek. És ha kérdezi, hogy találkozunk-e, ritkán mondok nemet. Olyan, mint a drog...

Hogyan fejezzem be?


2015. febr. 6. 23:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Keress egy jobb pasit helyette!

Ne te legyél aki szét rombol egy házasságot!

2015. febr. 7. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem is olvasom el a szöveget, arra sem méltatlak. ha ilyet teszel..ne is reklámozd..gratulálok.
2015. febr. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az a házasság már megromlott. Nem ő teszi tönkre.
2015. febr. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vegyel egy vibrit. Hasznald magad. 10-15 orgazmus es Utana nem fog hianyozni a pasas. Es meg tobb idod is marad. A tobbi idot hasznald fel a kulsod es szemelyiseged fejlesztesere. Illetve jarj el baratokkal emberek koze. Ismerkedj. Nem fog hianyozni. N
2015. febr. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!