Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azok a lányok, akik kizárólag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a lányok, akik kizárólag alfa hímekkel hajlandóak szóba állni, tudnak róla, hogy normális családjuk egy ilyen férfivel sose lesz?

Figyelt kérdés
Vegyük példának az egyik ilyen "sztárt", aki a mai napig rendszeresen más csajokkal van(múltkor hallgattam a rádióban), pedig bőven elmúlt 30 éves. Vagy ebbe bele sem gondolnak a lányok, és csak az élvezettel vannak elfoglalva?

2013. ápr. 23. 20:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kinek kell egy alfahim, kezdjük itt:D
2013. ápr. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%

Kinek kell egy családos nő? Nem mindenkinek az élete álma,hogy családos életben szenvedjen, meg mindenről lemondjon. Ez már nem az a világ. Ezt azok a lányok is feltehetőleg tudják.

Meg azok a lányok még belátható időn belül nem teervezgetnek ilyen bebábozódott állapotban lenni életük végéig, hanem élvezni akarják az életet. Egy papucsmannel ezt nem nagyon tudják az ő igényszintjük szerint lejátszani!

2013. ápr. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

nem tudnak rola,ez igy van,mert álmokba hajszolják

magukat

2013. ápr. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Aki használja ezt az "alfa hím" kifejezést,az eleve nem ért a nőkhöz...

A nőnek kell határozottság,magabiztosság,-ez mindnek kell aztán az is,hogy tetszen neki valamennyire.

A többi mind egyénileg változik,ahogy az ízlésük is.

Persze lehetne csoportosítani,de az megint egy unintelligens dolog lenne.

Üdv.Egy férfi.

2013. ápr. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

"Aki használja ezt az "alfa hím" kifejezést,az eleve nem ért a nőkhöz... "


Alfahímek alatt azokat a pasikat értem, akik azok a tipikus szoknyavadászok, nőcsábászok, képtelenek egy nő mellett megmaradni pár hónapnál tovább...

2013. ápr. 23. 20:35
 6/10 Pain for Pleasure ***** válasza:
Legbelül ezt minden nő tudja, csak reménykednek, hogy érte képes lesz megváltozni az "alfa hím". Utána jön a csalódás, aztán vagy tanulnak belőle vagy nem. De van olyan nő, aki alapból nem akar családod, akkor meg hadd szórakozzon, az ő dolga.
2013. ápr. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

4es vagyok megint.

Olyan nincs,legalábbis a monogámia megszületése óta,hogy alfa hím...

Ezeket úgy hívom én,hogy érzelmileg fejletlen emberek.Mert nem bírnak tartós érzelmi kapcsolatot kialakítani.Azt hiszik,vagy csak azt a látszatot keltik,hogy ők döntöttek így,de valójában képtelenek a normális kapcsolatokra.Mint a 20 feletti szüzek kb ugyanaz.Ők is szexelnének,de nem bíznak eléggé az emberekben,vagy csak a nem létező tökéletesre várnak...És sok a hiánya miatt előbb utóbb rá veti magát az első jöttmentre...De ez más tészta kicsit.

Én ezeket(is) csak sajnálni tudom.A kis érzelmi nyomorékok...

2013. ápr. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy érintett a kérdésben, de mégis miből gondolod, hogy minden nő családot akar?
2013. ápr. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
*vagyok
2013. ápr. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
52%

Miért lenne érzelmileg fejeletlen egy olyan ember, akinek megszilárdult határozott okai vannak arra, hogy miért nem akar begubózni egy nő mellett. Attól még nem hinném hogy érzelmileg fejletlen, inkább fogalmazzunk úgy ,hogy még nem ejtették a fejére, nem teljesen hülye álmodozó tündérmese és családi idill kergető. Ezek mind akik emilyenek csak délibábot kergetnek, 10 ből 9 úgy bebukja mint a szart. Csak nézd meg mennyi vállóper van, mennyi szájhúzogatós házas ember. Szar az egész.

CSak az utóbbi generációk már belátták, hogy az előzőek hol cseszték el, és az emberek öntudatukra ébrendnek, hogy nem csak a "családban" végződhet van az ember jövöje.

2013. ápr. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!